Zdravím
Protože jsem ateista a o církvích toho vím skutečně velice málo, Vaše odpověď mne pozitivně "popíchla" a nastudoval jsem si to na Internetu. Musím uznat, že je to pro laika jako jsem já dost zamotané.
Musím potvrdit, bylo to tak jak píšete! To mne jenom ovlivnily vzpomínky na vyprávění babičky, která bez toho přívlastku "husitská" nedala ani ránu

Když vezmu jenom kraťoučký výňatek z toho, co jsem dnes načetl:
Církev československá husitská (zkratka CČSH, do roku 1971 pouze Církev československá, zkratka CČS) je křesťanská církev vyhlášená 8. ledna 1920. Roku 1971 církev na VI. řádném sněmu doplnila svůj název přívlastkem "husitská".
Takže ano, byl jsem tedy křtěn v Církvi československé.
Ale to bohužel na výsledek hledání nemá kladný vliv. Všichni dotazovaní přesně věděli o kterou církev se jedná.
Takže to příští týden ještě naposledy zkusím na Chodově v Praze 4. Snad budu mít štěstí.
V každém případě děkuji, jsem zase o něco chytřejší
simi