Předplatné My Heritage

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Předplatné My Heritage

Příspěvekod alsa » ned pro 01, 2013 15:54

Zajímalo by mne, má-li někdo z Vás zkušenost s ukončením předplatného na My Heritage. Mám zatím free verzi s tím, že bych ráda potvrdila nějaké shody. Jenže bych musela povýšit na verzi Premium. Co se stane, když si na rok předplatím, potvrdím shody a po roce bych se chtěla vrátit na neplacenou verzi?
Uživatelský avatar
alsa
 
Příspěvky: 207
Registrován: ned pro 01, 2013 12:37
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Lysá nad Labem, Jasenná, Polanka (okr. Mor. Krumlov), Třešť, Čenkov, Buková, Řeznovice, Růžená, Stará Říše, Sedlatice, Hodice, Orlík nad Vltavou, Modlešovice, Jinín...

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod ozana » ned pro 01, 2013 15:59

Nevím, když tam budete mít do 250 osob, tak to možná půjde, ale jestli jich tam budete mít vice, tak už to zpátky nepůjde jinak než vytvořit nový web
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod alsa » ned pro 01, 2013 16:28

Děkuji za odpověď. Mně ani tak nejde o zvyšování počtu osob, spíše o doplnění chybějících údajů u osob v rodokmenu již vedených. Mám avízované shody v 16ti rodokmenech, takže bych si v tom ráda udělala pořádek - u některých vím, že jsou shody určitě správné, u jiných, že jsou určitě mylné...
Uživatelský avatar
alsa
 
Příspěvky: 207
Registrován: ned pro 01, 2013 12:37
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Lysá nad Labem, Jasenná, Polanka (okr. Mor. Krumlov), Třešť, Čenkov, Buková, Řeznovice, Růžená, Stará Říše, Sedlatice, Hodice, Orlík nad Vltavou, Modlešovice, Jinín...

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod PomněnkaPrvní » úte pro 02, 2014 19:04

Něco o nečestných praktikách My Heritage.
Před rokem jsem zaplatila 3.500 Kč jako roční předplatné verze PremiumPlus.
Po roce mi přišel mail ve smyslu "Gratulujeme! Předplatné prodlouženo na další rok". Zkontrolovala jsem účet. Bez mého vědomí odešlo 4.300 Kč.
Zjistila jsem, že mám u účtu na My Heritage zaškrtnuto okýnko "roční předplatné".
Napsala jsem My Heritage, že jejich postup je protiprávní, že nemohou bez mého svolení uchovávat přístupové informace k mému bankovnímu účtu a bez mého vědomí z něj čerpat peníze. Ať neprodleně vymažou všechny údaje umožňující jim přístup na můj bankovní účet.
4x jsem měla v následujících dnech zmeškaný hovor z New Yorku.
Následně to vzdali a poslali mi mail, že mi peníze vrací, že přijdou do dvou dnů. Pro další informace se mám obrátit na svoji banku Tečka.
Nic víc.
Vrací mi 192 dolarů, které mi strhli. 192 dolarů!
Zároveň mi zablokovali verzi PremiumPlus a oznámili mi, že jsem překročila limit. Mám si prý koupit vyšší verzi.
Za vyšší verzi mám zaplatit 119 dolarů!

Abych to shrnula: po roce mi jako jejich prémiovému klientovi naúčtují 192 dolarů. Přitom cena nové verze PremiumPlus je 119 dolarů.

Nyní mi peníze posílají zpět. A kurzové rozdíly? Ty se obávám, že budou k mojí škodě.

Moje rada:
Když předplatné My Heritage, určitě bez zaškrtnuté možnosti "roční předplatné"
PomněnkaPrvní
 
Příspěvky: 562
Registrován: ned pro 15, 2013 18:22

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod czluny » úte pro 02, 2014 19:34

Tak já to dělám takto: okamžitě jak zaplatím (většinou na dva roky) tak zruším předplatné. Protože z jejich strany je opravdu předplatné chápáno na neurčito. A na další období si to strhnou automaticky. Jakmile my doběhne období, tak neplatím hned a vyčkávám. Po občasné návštěvě nefunkčních stránek okamžitě drnčí telefon NEW YORK - nezvedám. Po nějaké době pošlou slevu, nebo letos jsem si o slevu drze napsal. Dali sice malou, ale aspoň něco. Letos sem to uhádal na 116 dolarů za premium na dva roky (včetně DPH). Příště musím být tvrdší:-)

Jinak já zastávám názor, že Myheritage by měl platit nám, že prodává údaje z našich rodokmenů!!

Ukázka z mejlu:
From: MyHeritage Support [mailto:support@myheritage.com]
Sent: Wednesday, July 09, 2014 10:01 AM
To: Pavel
Subject: Re: [Ticket#2014070910005261] Assistance with MyHeritage.com Premium [P01]

Dear Pavel,

I sent a bigger discount to your registered e mail pavel@seznam.cz.


Best regards,
Benjamin
MyHeritage team

-=-
Email: support@myheritage.com Web: http://www.myheritage.com/
-=-




07/09/2014 08:35 - Pavel wrote:


Your services are expensive, more discount please.
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod PomněnkaPrvní » úte pro 02, 2014 19:50

To je dobré :)
Až mi přijdou peníze zpátky a uvidím, o kolik jsem tratila převody z dolarů na koruny, taky jim napíšu o odpovídající slevu.
Můj Ind tvářící se jako Američan si vymyslel jméno Rafael. Váš Benjamin je taky dobré :))
PomněnkaPrvní
 
Příspěvky: 562
Registrován: ned pro 15, 2013 18:22

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod czluny » úte pro 02, 2014 20:03

Každopádně předplatné ukončit v každém případě. Jinak mohou použít i opožděnou platbu na zaplacení vzniklé mezery. Pokud je předplatné ukončeno tak nová doba začíná dnem zaplacení.

z mejlu:
Vážený Pavel,

dololili bychom si Vás upozornit, že automatické opakování plateb za Vaše rodinné stránky 'Pavel' bylo zastaveno. To znamená, že Váš současný Premium plán končí dne 14. Červenec, 2016, a od tohoto data budete mít možnost prodloužit plán ručně.

Pokud máte zájem o prodloužení předplatného, klikněte zde.

S pozdravem
tým MyHeritageChcete-li
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod alsa » úte pro 02, 2014 21:29

Musím se přiznat, že jsem nakonec neodolala a už v létě předplatné na rok pořídila... Před chvílí jsem zrušila opakované platby :) - dík za radu :)
Uživatelský avatar
alsa
 
Příspěvky: 207
Registrován: ned pro 01, 2013 12:37
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Lysá nad Labem, Jasenná, Polanka (okr. Mor. Krumlov), Třešť, Čenkov, Buková, Řeznovice, Růžená, Stará Říše, Sedlatice, Hodice, Orlík nad Vltavou, Modlešovice, Jinín...

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod venusev » čtv pro 04, 2014 9:49

A jé... škoda, že jsem si tenhle příspěvek nepřečetla včera. Dneska mi přišlo upozornění, že se mi strhává 143 eur!! Automaticky se mi prodloužilo předplatné. A to kdybych ho včera zrušila a zítra obnovila jako nový kient, tak budu platit jen 80 eur! Tak jsem jim hned napsala, ať to koukají vrátit, že účet ruším!
Příště budu chytřejší :-D
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod PomněnkaPrvní » sob pro 06, 2014 16:56

Peníze mi vrátili na účet v plné výši (nic nekráceno kvůli převodům měn).
U objednávky PremiumPlus na rok jsem měla částku 119 dolarů.
Napsala jsem jim, kolik stojí jejich služba PremiumPlus na jeden rok. Nic o slevě jsem nepsala.
Odpověděla mi "Natasha" a nabídla slevu, že roční PremiumPlus za 101 dolarů. Plus na rok zálohování dat zdarma.
V knížkách se píše, že nikdy člověk nemá brát první nabídku.
Ale já to zkusím až příští rok ;)
Tuto jsem vzala, ale políčko na opakované platby jsem zrušila.
Hezký den a držím pěsti při vyjednávání. Dejte vědět, kam až to šlo srazit, abych byla za rok odvážnější :)
PomněnkaPrvní
 
Příspěvky: 562
Registrován: ned pro 15, 2013 18:22

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod mannowar » pon pro 15, 2014 11:47

Škoda ,že je to tak drahé,kdyby to bylo třeba za 1200kč na rok tak bych o tom uvažoval.ale takhle ne
mannowar
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned zář 29, 2013 11:52
Bydliště: ostrava
Oblast pátrání: Tichá.Lichnov.Orlová

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod kaiserj » úte pro 16, 2014 8:51

Premium plus za 95 dolarů za rok, příští rok budu ještě tvrdší.
Můj rodokmen: http://www.domazlicedva.hys.cz/
Pár rodokmenů z oblasti Sudet: http://www.sudeten.clanweb.eu
Uživatelský avatar
kaiserj
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte zář 01, 2009 9:09
Oblast pátrání: Plzeňský kraj, Domažlicko, Chodsko,

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod pavelhauf » ned pro 28, 2014 19:40

Já bych nic neplatil. Vkládám jen ged soubor. Případné shody mi to najde a vzhledem k tomu, že mám členy stránek, kteří si to platí, tak mohu i bezplatně vyhledávat. :-)
pavelhauf
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 06, 2013 21:36

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod venusev » pon led 26, 2015 14:41

Je možné, že ti "vydřiduši" z MH změnili podmínky pro Premium Plus? Zkoušela jsem nějaký výzkum a našla jsem si jména lidí, která by mě zajímala. Ale najednou si je nemůžu prohlédnout, protože nemá předplatné pro data. Dříve to normálně šlo. Myslela jsem, že předplatné pro data musím mít jen pro informace mimo MH.
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod mannowar » ned bře 29, 2015 16:59

Po zkoušení všeho možného jsem zjistil že přece jen se vrhnu na předplatné MH ,vemu jen premium(2500osob) ale
potřebuji poradit jsem na placení kartou uplně mimo.
Takže mám pár otázek
1,Můžu platit kartou Era pošt.banka ?
2,Můžu to platit a banka to nějak sama rovnou převede na eura nebo to musím někde vyřídit?
3,kde pak najdu to políčko aby se mi to po 2letech automaticky nestrhlo samo?

Děkuji
mannowar
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned zář 29, 2013 11:52
Bydliště: ostrava
Oblast pátrání: Tichá.Lichnov.Orlová

Další

Zpět na Jaký software používáte?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků