omyl? nepochopil! MOŽNOSŤ ÚPRAVY PRÍSPEVKOV - áno? nie? ako?

To co nikam nepatří, nebo nemá s původním tématem co dělat. Také příspěvky s množstvím narušených vazeb.

*

Příspěvekod milavs » pát čer 20, 2014 21:56

*
Naposledy upravil milavs dne pát čer 20, 2014 22:18, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
milavs
 
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 19:39

Re: Novinový článek v němčině - VYŘEŠENO, ZABALENO

Příspěvekod Zora » pát čer 20, 2014 22:05

Reagujeme v naivní snaze, že pochopíte, jak se máte u nás na fóru chovat. To je vše.
Reagovat opravdu už nemusíte :-)))
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod duros » pon čer 23, 2014 16:40

Teraz som pochopil, preco na jednom slovenskom fore je zakazana editacia svojich prispevkov. Nase to nie je. Na druhej strane je skoda pristupovat k takemu zavaznemu kroku na fore....
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod eMKa » pon čer 23, 2014 16:49

duros píše:Teraz som pochopil, preco na jednom slovenskom fore je zakazana editacia svojich prispevkov. Nase to nie je. Na druhej strane je skoda pristupovat k takemu zavaznemu kroku na fore....


Ona je editace a editace - jsem za ni ráda v případě, že odpovídám na nějakou prosbu o čtení a až po odeslání vidím, že tam mám nějaké překlepy... tam mi příjde možnost editovat v pořádku, ale v některých případech slovenské fórum chápu :-)
Uživatelský avatar
eMKa
 
Příspěvky: 594
Registrován: ned dub 06, 2014 5:15

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod duros » pon čer 23, 2014 17:07

eMKa píše:
duros píše:Teraz som pochopil, preco na jednom slovenskom fore je zakazana editacia svojich prispevkov. Nase to nie je. Na druhej strane je skoda pristupovat k takemu zavaznemu kroku na fore....


Ona je editace a editace - jsem za ni ráda v případě, že odpovídám na nějakou prosbu o čtení a až po odeslání vidím, že tam mám nějaké překlepy... tam mi příjde možnost editovat v pořádku, ale v některých případech slovenské fórum chápu :-)

Naprosty suhlas. Mimochodom ide o forum tykajuce sa slachty: http://slachta.kosztolanyi.com/modules.php?name=Forums
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod stanley4 » pon čer 23, 2014 20:57

eMKa píše:
duros píše:Teraz som pochopil, preco na jednom slovenskom fore je zakazana editacia svojich prispevkov. Nase to nie je. Na druhej strane je skoda pristupovat k takemu zavaznemu kroku na fore....

Ona je editace a editace - jsem za ni ráda v případě, že odpovídám na nějakou prosbu o čtení a až po odeslání vidím, že tam mám nějaké překlepy... tam mi příjde možnost editovat v pořádku, ale v některých případech slovenské fórum chápu :-)

Duros, dobrý postreh ;)
Je to o tom, že každý by si mal stáť za tým, čo napíše. Keby nebola editácia možná, asi by sme si radšej svoj príspevok pred odoslaním pre istotu prečítali. Osobne sa o to snažím aj teraz, ale tiež si nie vždy všimnem preklep hneď, prípadne po čase doplním slovo, ktoré som ešte pri odosielaní príspevku nevedel rozlúštiť... Ale to sa dá riešiť aj citáciou vlastného príspevku s vyznačením zmeny.
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod Slim » úte čer 24, 2014 6:01

Editace určitě ano, ale měly by být zobrazitelné původní verze příspěvků.
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod stanley4 » úte čer 24, 2014 6:32

Slim píše:Editace určitě ano, ale měly by být zobrazitelné původní verze příspěvků.
to by bolo riešenie :)
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod Zora » úte čer 24, 2014 8:33

No, v mém případě si tedy počtete ... nejen že to po sobě čtu, ale ještě opravuji překlepy po zobrazení...bohužel
Možná by pomohlo odpovídat na příspěvek citací původního. Tak zůstane zachován původní text tazatele. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte čer 24, 2014 8:56

já bych to snad neřešila. vůbec mne netrápí, že nevím, o co šlo původně- nemám tolik času se zabývat tím, co mohlo být :-)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod stanley4 » úte čer 24, 2014 9:02

Zora píše:Možná by pomohlo odpovídat na příspěvek citací původního. Tak zůstane zachován původní text tazatele. Z

čiastočne áno, ale obávam sa, že by sme sa stratili v mori citácií (ak by sa nabaľovali každou ďalšou odpoveďou v rámci témy)
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod stanley4 » úte čer 24, 2014 9:10

Karolina Vernerova píše:já bych to snad neřešila. vůbec mne netrápí, že nevím, o co šlo původně- nemám tolik času se zabývat tím, co mohlo být :-)
v tomto prípade je to naozaj nepodstatné, ale už sa tu podobná vec párkrát stala (našťastie len výnimočne) a takýmto zásahom diskusia stratila zmysel...
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod duros » úte čer 24, 2014 9:18

Slim píše:Editace určitě ano, ale měly by být zobrazitelné původní verze příspěvků.

Obavam sa, ze to sa na takomto type fora neda realizovat (aspon si nepamatam, ze by v nastaveniach fora phpbb nieco take bolo). A uz sme uplne mimo temu... ;-)
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod stanley4 » úte čer 24, 2014 9:41

duros píše:A uz sme uplne mimo temu... ;-)
upravený názov témy, diskusia je vítaná ;)
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: omyl? nepochopil!

Příspěvekod eMKa » úte čer 24, 2014 9:52

stanley4 píše:
Zora píše:Možná by pomohlo odpovídat na příspěvek citací původního. Tak zůstane zachován původní text tazatele. Z

čiastočne áno, ale obávam sa, že by sme sa stratili v mori citácií (ak by sa nabaľovali každou ďalšou odpoveďou v rámci témy)

už žádné phpBB fóum neadminuju, takže nemůžu kouknout, ale jestli mě paměť neklame, šlo citovat max. 4 vložené citace, více to nepustilo
ale myslím (stejně jako Stano), že by to stejně bylo kontraproduktivní - je asi potřeba vymyslet jiný "zlepšovák" :-)
Uživatelský avatar
eMKa
 
Příspěvky: 594
Registrován: ned dub 06, 2014 5:15

PředchozíDalší

Zpět na Přesunutá témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků