od Shari » úte dub 09, 2013 12:30
Aktualizováno k 10.4.2013 - převážně okresy Most, Louny, Rakovník, Beroun, Příbram
Zvýrazněna přímá linie předků, ostatní jsou přiženění, přivdané apod.
Bambas - Dolní Láz
Běhavý - Příbramsko
Beran - Horní Láz, Sedlice (Berounsko)
Bernášek - Láz
Brandt - Svinčice (Mostecko)
Brynda - Příbramsko
Burle - Příbramsko
Červenka - Lounsko
David - Touchovice (Lounsko)
Dražan - Kopisty, Konobrž, Most, Ústí nad Labem - Sev. Čechy; Dolní Láz, Horní Láz, Narysov, Třebsko - Berousko
Dušek - Strádonice
Fiala - Bohutín
Funfar - Vejvanov
Franc (Franz) - Jimlín, Kamenná, Lounsko
Fritz - Svinčice (Mostecko)
Fürst - Německo
Gosse (Kosse) - Měrunice
Güssmann (Giesman) - Svinčice (Mostecko), Schottenhof, Aalen (Německo)
Hajná - Kublov
Hartling - Mnichovský Týnec
Havelka - Dobrčice
Hecl - Konětopy, Smolnice
Hejl - Chaloupky
Hejzák - Březnice
Heřt - Žerotín
Hošek - Hvozdec (Hořovice)
Holec - Smolnice
Houf - Panenský Týnec
Hovorka - Příbramsko
Hrdina - Jimlín
Huml - Zaječov
Janko - Svinčice
Jankovský
Jaroš
Ječmen
Jelínek - Smolnice, Louka u Litvínova, Raná, Litvínov, Praha, Pochvalov, Teplice, Hříškov
Jeníček - Sedlice
Jilma - Příbramsko
Jindra - Hřivčice
Jonák - Sokolovice, Podluhy
Kalach - Lounsko, Obora, Černčice
Kára
Kidtner - Libčice
Klimmt
Kocourek - Horní Láz
Kopecký - Kublov
Korda - Smolnice
Kosse (Gosse) - Měrunice
Kounovský - Nové Dvory (Lounsko)
Kožíšek - Souš
Kroboth - Medvědice
Krýda - Pozdyně
Kubík - Bohutín (Příbram)
Kučaba - Obora, Lounsko, Pochvalov
Kučera - Lounsko
Kuděj - Namnice (Příbram)
Kuncl - Most, Německo
Laibl - Lužná
Lande - Dobrčice
Lantora - Souš, Most, Konecchlumí
Lavička - Kalivody
Mach - Smolnice, Jimlín
Mareš - Hoblík
March - Filipov
Markup - Lašovice, Kublov, Kopisty, Konobrž, Souš, Janov (Rakovník)
Matěj - Toužetín
Mayer - Lounsko
Mildorf - Smolnice
Mohan - Rakovnicko
Mol - Kublov, Broumy
Mottl - Rakovnicko
Mrázek - Smolnice, Janov (Rakovník)
Müller - Korozluky
Myslivec - Smolnice
Nejedlý - Libečov
Nickl - Sinutec
Nigrin (Daniele) - Donín
Pachmann - Janov (Rakovník)
Pastyřík - Hříškov
Pečený - Příbramsko
Pelc - Jimlín
Petržilka - Brloh, Panenský Týnec
Pohl - Svinčice
Průša - Černochov
Pulda - Ústí
Pusch - Svinčice
Pytlík - Litvínov
Rainiš - Smolnice, Oulovice
Reif - Ječany
Rieger - Svinčice
Riegl
Roháč - Pšany
Rubeš - Na Hvízdalce.. Smolnice
Rulf - Mnichovský Týnec
Sailer - Louny
Setýnek - Dolní Láz
Shrbený - Bohutín
Skutan
Sochor -
Staněk - Strádov
Stejskal - Hořovicko
Strádal - Jiřice
Stýblo - Smolnice
Svoboda - Smolivec (Blatná)
Sýkora - Podluhy
Šedivý - Narysov
Šefrna - Příbramsko
Šimánek - Láz
Šlégr - Smolnice
Špígl - Ústí
Štrébl - Most, Litvínov,
Štuček - Domoušice
Šubrt - Souš
Tenopír - Třtice
Tom
Tvrdý - Hříškov
Tyrš (Torsiep) - Bílka
Vaidl - Velká Buková
Vaněk
Vašíček
Veringer - Březnice
Verner - Hříškov
Veselý - Podluhy
Vlček - Prešovice
Vlk - Podluhy, Chaloupky, Dolní Jiřetín, Kopisty, Most
Vošmik - Příbramsko, Vysoká
Votava
Wilhelm - Postoloprtsko
Wolf - Smolnice
Vrhel
Vyleťálek - Příbramsko
Zerzán - Horní Újezd
Zetek - Jimlín, Louny
Zilcher (Zilihar) - Svinčice
Zíma - Kublov
Naposledy upravil
Shari dne ned srp 03, 2014 8:18, celkově upraveno 1