Rodová kronika v knižní podobě

Máte nějaký nápad o kterýse chcete podělit, nebo radu kterou chcete přispět ostatním v jejich genealogickém úsilí? Můžete ji napsat sem.

Rodová kronika v knižní podobě

Příspěvekod jtks » pon zář 30, 2013 20:17

Zdravím všechny,
Svůj rodokmen zpracovávám především jako kroniku. Už před časem mě napadlo, že bych k realizaci mohla využít nabídku různých zhotovitrelů fotoknih, kde lze kombinovat obrázky s textem. Zatím se mi to však zdálo poměrně drahé.
Nyní má však Happy-foto akci na fotoknihu formátu cca A4, 48 stran za cenu 199,- Kč. Akce trvá do 14.10.2013
http://www.happyfoto.cz/akce.html?utm_source=nwl&utm_medium=email-html-201209-10&utm_content=text&utm_campaign=akce
jtks
 
Příspěvky: 128
Registrován: pon lis 05, 2007 21:38
Bydliště: Mořice

Re: Rodová kronika v knižní podobě

Příspěvekod Martin819 » čtv říj 03, 2013 22:23

Dobrý den, tyto programy jsou dobré pro práci s fotkami resp. obrázky, ale tviření knihy i s textem bych Vám je tak úplně nedoporučil. Pokud Vám mohu doporučit, tak program Serif PagePlus. Jedná se sazečský program a tudíž je určen k psaní knih, novin, časopisů,... Jeho ovládání je sice trochu obtížnějsí, ale není těžké. Tento program je sice placený, ale v dnešní době není ani toto překážka. ;) Pokud chcete více informací, mohu zaslat SZ.
Uživatelský avatar
Martin819
 
Příspěvky: 265
Registrován: čtv črc 05, 2012 15:12
Bydliště: Hradec Králové

Re: Rodová kronika v knižní podobě

Příspěvekod koldez » pon pro 30, 2013 18:09

V běžné komerční tiskárně jsem letos v létě platil za rodinnou kroniku 690 Kč. Asi 60% stránek označila tiskárna jako barevné.
Rozsah 235 stran formátu A4. V ceně je perforace podél delší hrany listu a vložení do kroužkové vazby.
Pokud bych zvolil knižní vazbu do tvrdých desek, platil bych tam 940 Kč.
koldez
 
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 24, 2007 18:39
Bydliště: Šumperk
Oblast pátrání: Pecka a okolí


Zpět na Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků