Kterak zruším automatickou platbu?

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Kterak zruším automatickou platbu?

Příspěvekod Ladislav Bátora » sob čer 08, 2019 3:47

Přeju dobré ráno vespolek
a prosím o radu, jak se ruší souhlas s automatickou platbou ve prospěch MH, protože už se mi zase blíží „výročí“ a cca 6000 korun je opravdu nad moje důchodcovské poměry.
V létě 2017 jsem totiž VĚDOMĚ zaplatil cca 3000 korun – protože s takovou roční částkou jsem ještě byl svolný. Jenže po roce jsem uzřel na výpisu, že si MH automaticky z mého účtu vybrala těch výše uvedených cca 6000 korun, což je pro mě opravdu už neúnosné, i kdybych ty genealogické služby od MH potřeboval víc než nezbytně. Což navíc nepotřebuji...
A je teď už jedno, zda jsem loni v létě udělal někde chybu a kliknul na něco, na co jsem kliknout rozhodně nechtěl a především neměl: nechci ty promarněné peníze zpátky, jen už to chci PROBOHA zrušit. Jenže momentálně se na té stránce, kde jsou Moje nákupy, resp. My Purchases motám už přes dvě hodiny furt dokola – a nedaří se mi navzdory obsáhlému návodu na Centrum nápovědy proklikat přes View Details až k tomu kýženému políčku Stop Annual Renewal.

Jinak řečeno: když kliknu na Zobrazit podrobnosti, tak se mi místo Stop Annual Renewal objeví Hledat záznamy nyní, viz v příloze.
Poraďte mi proto prosím krok za krokem, jak se té hrůzy zbavím.
Díky předem
Ladislav Bátora
Přílohy
MHPředplatné.jpg
Uživatelský avatar
Ladislav Bátora
 
Příspěvky: 1003
Registrován: pon lis 16, 2015 16:51
Bydliště: dolní Holešovice
Oblast pátrání: Čechy: přede vším Jaroměřsko, Plzeňsko a mladé i staré Boleslavsko
Morava: zatím jen Prostějov a okolí
Slovensko: Bánovce na Bebravou a okolí
Maďarsko: Kiskunlacháza a okolí

Re: Kterak zruším automatickou platbu?

Příspěvekod Burča » sob čer 08, 2019 6:10

Dobré ráno,
děkuji za váš dotaz, včera jsem manuálně prodloužila předplatně na MH a na jeho zastavení jsem zapomněla. Ještě že jste mi to připomněl. A ze srovnání vašeho a mého MH vyplývá, že automatické prodlužování už máte zrušené. Tady je to moje rušení krok za krokem:

Ruseni predplatneho I.png

Ruseni predplatneho II.png

Ruseni predplatneho III.png
Burča
 
Příspěvky: 96
Registrován: sob črc 02, 2016 18:19
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: lounsko a litoměřicko

Re: Kterak zruším automatickou platbu?

Příspěvekod Ladislav Bátora » sob čer 08, 2019 14:00

Burča píše:Dobré ráno,
... ze srovnání vašeho a mého MH vyplývá, že automatické prodlužování už máte zrušené. Tady je to moje rušení krok za krokem:
Příloha Ruseni predplatneho III.png je dlouhodobě nedostupná.


Díky moc za zprávu a ilustrace, ale nejsem si ani tak jist, že automatické prodlužování už mám opravdu zrušené.
A riskovat dále už nechci, protože pak už by bylo zase pozdě – až bych případně zjistil, že jsem zase přišel o 6 tisíc korun...
Takže jsem před chvilkou raději požádal rovnou o okamžité zrušení mého účtu na My Heritage vůbec. To by snad klapnout mělo, viz přílohu:
Ještě jednou díky, lb.
Přílohy
MHZrušení2019.jpg
Uživatelský avatar
Ladislav Bátora
 
Příspěvky: 1003
Registrován: pon lis 16, 2015 16:51
Bydliště: dolní Holešovice
Oblast pátrání: Čechy: přede vším Jaroměřsko, Plzeňsko a mladé i staré Boleslavsko
Morava: zatím jen Prostějov a okolí
Slovensko: Bánovce na Bebravou a okolí
Maďarsko: Kiskunlacháza a okolí


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků