Rozdziele Dolne, Bochnia Kraj

Jaká je možnost získat informace z matrik?

Rozdziele Dolne, Bochnia Kraj

Příspěvekod ladajana » stř bře 20, 2019 21:43

Dobrý den,
chci se zeptat jestli někdo neví kde by se dala najít na internetu matrika narozeni (římsko katolická cirkev) okolo roku 1871 z Rozdziele Dolne v Polsku, kraj Bochnia, nejbližší velké město je Krakow.
Díky!
ladajana
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 18, 2019 23:14
Oblast pátrání: Biskoupky, Skryje, Milevsko, Pacov, Příbram, Březnice, Březové Hory, Ostrava - Heřmanice, Muglínov, Rozdziele Dolne (Polsko)

Re: Rozdziele Dolne, Bochnia Kraj

Příspěvekod ladajana » čtv bře 21, 2019 10:37

Děkuji moc za odpověď! V tématu "polské matriky" jsem nenašla to co jsem hledala, ale znova podrobněji pročtu. Většina odkazů mi nepracovala. Na Szukajwarchiwach jsem nenašla nic co by bylo přínosné, hledám matriku narozeni z 1871 farnosti sw. Mikolaja Biskupa w Zegocinie. Znova, děkuji moc za odkazy. Vypadá to, že to je to co jsem hledala. Na geneteka (velice zajímavá stánka) jsem našla odkaz na Piechurovi (předek se jmenoval Odřej Piechura, nar 30.11.1871), ale zatím se mi nepodařilo najít digitalizovanou matriku z té doby a farnosti. Znova to pořádně pročtu až přijdu domů.
ladajana
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 18, 2019 23:14
Oblast pátrání: Biskoupky, Skryje, Milevsko, Pacov, Příbram, Březnice, Březové Hory, Ostrava - Heřmanice, Muglínov, Rozdziele Dolne (Polsko)

Re: Rozdziele Dolne, Bochnia Kraj

Příspěvekod ladajana » čtv bře 21, 2019 22:40

Jste zlatá! Děkuji moc za váší pomoc!
ladajana
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 18, 2019 23:14
Oblast pátrání: Biskoupky, Skryje, Milevsko, Pacov, Příbram, Březnice, Březové Hory, Ostrava - Heřmanice, Muglínov, Rozdziele Dolne (Polsko)


Zpět na O matrikách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků