Prosba o kontakt na MH-vyřešeno

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosba o kontakt na MH-vyřešeno

Příspěvekod bresok58 » čtv říj 11, 2018 11:29

Dobrý den,
prosím o předání kontaktu se správcem webu https://www.myheritage.cz/site-527354551/havrankova (Markéta Havránková roz. Fidlerová - rodokmen Fidlerovi z Dalešic) a o předání zprávy:
"Dobrý den, v rodokmenu mám shodu ve větvi Fidlerů z Dalešic přes moji babičku Marii Velechovskou roz. Fidlerovou (*22.3.1893, Bakov nad Jizerou č.99).
V MH nemám plný přístup, a proto Vás nemohu kontaktovat přímo. Nicméně, přes MH přišly výzvy na shodu v rodokmenu a jak jsem viděl, tak jste se do mého rodokmenu taktéž koukla. Pokud by jste měla zájem, rád bych se s Vámi podělil o získané údaje v rodokmenu. V MH mám pouze část rodokmenu. Mám ho zpracován v Ancestry a do MH ho nechci převádět celý (limit 250).
Pokud souhlasíte, kontaktujte mne prosím na mail: bresok(zavináč)seznam(tečka)cz

Děkuji Velechovský"
Naposledy upravil bresok58 dne úte lis 06, 2018 8:16, celkově upraveno 1
bresok58
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 02, 2016 19:58
Oblast pátrání: Havlíčkův Brod-Věž, Chrudim,
Hradec Králové - Rosnice,Všestary,Lochenice
Mladá Boleslav-Rožďalovice,Košík, Mcely,Dobrovice,Bakov nad Jizerou-Malá bělá
Rakovník-Všetaty, Pavlíkov
Kožlany, Tytry

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Viola » čtv říj 11, 2018 12:50

bresok58 píše:Dobrý den,
V MH mám pouze část rodokmenu. Mám ho zpracován v Ancestry a do MH ho nechci převádět celý (limit 250)."


Zprávu sice nepředám, ale chci jen upozornit, že pokud si z Ancestry vytvoříte soubor Gedcom, tak ten pak můžete celý rovnou nahrát na MH bez ohledu na počet osob v něm. Sice v něm pak v MH nemůžete osoby upravovat, ale to vám asi nevadí, když děláte v Ancestry.
Aspoň mě to tak šlo a mám na MH nahráno asi 1250 osob v jednom rodokmenu.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Dagmar8 » čtv říj 11, 2018 19:25

zpráva předána - zdravím D.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod bresok58 » pát říj 12, 2018 8:33

Děkuji všem moc za pomoc. O tom importu jsem slyšel, ale leckdo tvrdil, že to nefunguje. Budu to muset vyzkoušet na "vlastní kůži", jinak to nezjistím a je pravda, že snažit se udržovat něco na více místech je pošetilost, vždy se to nakonec rozchází :roll: . I tak děkuji za rady.
Bř.
bresok58
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 02, 2016 19:58
Oblast pátrání: Havlíčkův Brod-Věž, Chrudim,
Hradec Králové - Rosnice,Všestary,Lochenice
Mladá Boleslav-Rožďalovice,Košík, Mcely,Dobrovice,Bakov nad Jizerou-Malá bělá
Rakovník-Všetaty, Pavlíkov
Kožlany, Tytry

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod kolsi » pát říj 12, 2018 14:19

Viola píše:
bresok58 píše:Dobrý den,
V MH mám pouze část rodokmenu. Mám ho zpracován v Ancestry a do MH ho nechci převádět celý (limit 250)."


Zprávu sice nepředám, ale chci jen upozornit, že pokud si z Ancestry vytvoříte soubor Gedcom, tak ten pak můžete celý rovnou nahrát na MH bez ohledu na počet osob v něm. Sice v něm pak v MH nemůžete osoby upravovat, ale to vám asi nevadí, když děláte v Ancestry.
Aspoň mě to tak šlo a mám na MH nahráno asi 1250 osob v jednom rodokmenu.


Nevím, jestli se něco nezměnilo, ale tenkrát mi tímto způsobem již existující osoby šlo upravovat. Nefungovala ale synchronizace s FTB a nešlo přidávat nové osoby. To šlo ale "obejít" tak, že se nejdříve do GEDCOM souboru vygenerovala spousta prázdných osob a ty se pak už na webu jenom přiřazovaly konkrétním osobám.
Tomáš
Rodokmen: https://www.myheritage.cz/site-55200902/
Pátrání po rodu Ortcigr / Holtziger: viewtopic.php?f=5&t=28607
kolsi
 
Příspěvky: 725
Registrován: stř pro 16, 2015 11:32
Oblast pátrání: Teplicko, sev. Plzeňsko, Rokycansko, Podřipsko


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků