Skřivánkovi Cítoliby

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Skřivánkovi Cítoliby

Příspěvekod Tamy » úte bře 27, 2018 15:47

Po smrti mého předka se jeho žena znovu vdala, a i s dětmi odešli žít z Haber někam jinam. Nový manžel byl Václav Skřivánek poddaný z Cítolib, tak jsem čekala, že je najdu tam. Ale nenašla jsem. V Cítolibech a okolí je Skřivánků hodně. Ale Václava Skřivánka jsem našla jen dva. Jednoho co umřel jako dítě a druhého, který ale nemůže být "můj" novomanžel, protože tento měl manželku Annu už v únoru 1745, kdežto moje vdova Anna Dorothea, se za Václava Skřivánka v Habrech provdala až na konci března 1745.
Tak mě napadlo, jestli Skřivánkovi z Cítolib nemá náhodou někdo zmapované a Václava Skřivánka nemá?
Tamy
 
Příspěvky: 283
Registrován: úte srp 09, 2016 20:22

Re: Skřivánkovi Cítoliby

Příspěvekod Tamy » stř bře 28, 2018 11:35

Tak jo, zkusím. Děkuju. :)
Tamy
 
Příspěvky: 283
Registrován: úte srp 09, 2016 20:22


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků