MZA Brno - f. Státní soud Brno

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

MZA Brno - f. Státní soud Brno

Příspěvekod Kirvin » ned úno 11, 2018 21:00

Vážení,

našel by se ochotný kolega, který pravidelně chodí do MZA v Brně a našel by si čas nafotit mi jeden spis z fondu Státní soud Brno?

Jedná se o následující:

f. Státní soud Brno, zn. C 145, poř. číslo 1428, sign. 1 TS II 56, k. č. 279, tr. věc Miroslav Jurča a spol. (1952).

V této věci byl odsouzen můj prastrýc.

Jsem ze západních Čech a už jsem měl materiál dvakrát objednaný a vždy cesta do Brna krachla z nějakých objektivních důvodů (rodina, práce atd.).

Na oplátku rád nafotím něco v Plzni nebo Praze..

Moc díky...
Každý život má svou velikost. (Gorkij)

Ty Tomáš
Uživatelský avatar
Kirvin
 
Příspěvky: 173
Registrován: úte čer 04, 2013 16:35
Bydliště: Plzeňský kraj
Oblast pátrání: panství Šťáhlavy, Plasy, Radnice, Vsetínsko, Pardubicko, Klatovsko, Ostravsko.

Re: MZA Brno - f. Státní soud Brno

Příspěvekod Zora » úte úno 20, 2018 10:40

Tak jsem čekala, jestli se neozve nějaký ochotný Brňák, bohužel se asi nikdo nenašel.

Pokud to ještě trvá, nabízím se tedy, že dojedu busem, ofotím a přepošlu.

Domluva přes
zorajakubzavináčseznam.cz
Pěkný den. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: matju a 7 návštevníků