VYŘEŠENO Jaroměř, narození, 1722 česky

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

VYŘEŠENO Jaroměř, narození, 1722 česky

Příspěvekod JosefJ. » ned úno 11, 2018 18:23

Dobrý den.
Chtěl bych poprosit o korekci a doplnění u svědků:
Z Jarorz; dne 23. pokřtiena Maria Magdalena dczera Waczlawa Koneczniho souseda a Ludmily manželky geho. Lev. Pani Marie poz sousedovi pokud? P. Waczlawowi ??? ???, sousedu zde. T: Rozina Waczlawa Giržího Šuvarta. Pan Jan Andrs? měštěnín Jaroměrzi M.
jaromer17220523KonecnaMarier.jpg
Tentokrát je výřez v plném rozlišení z matriky. U Andrse se mi první písemno moc nezdá, ale zvolil jsem příjmení, které se tam v danou dobu vyskytovalo.
******
12.2.: Děkuji za přečtení.
Naposledy upravil JosefJ. dne pon úno 12, 2018 20:05, celkově upraveno 2
JosefJ.
 
Příspěvky: 2169
Registrován: pát led 19, 2018 20:52
Oblast pátrání: Střední a dolní Povltaví, Polabí, Podkrkonoší a Sudety od Děčínska po Krnovsko (resp. celé severovýchodní Čechy, Kladsko, Nisko, Svídnicko), české báňské oblasti (Příbramsko, Brdy, Rokycansko, Plzeňsko, Vožicko, Kladensko), Netolicko, Halič; Ždánický les

Re: Jaroměř, narození, 1722 česky

Příspěvekod zedir » ned úno 11, 2018 22:27

Dobrý den,

čtu tam toto:
JosefJ. píše:Dobrý den.
Chtěl bych poprosit o korekci a doplnění u svědků:
Z Jarorz; dne 23. pokřtiena Maria Magdalena dczera Waczlawa Koneczniho souseda a Ludmily manželky geho. Lev. Pani Marie po zes. vdova po neb. P. Waczlawowi Hájkovi ?, sousedu zde. T: Rozina Waczlawa Giržího Šuvrta. Pan Jan Jindra měštěnín Jaroměrzi M.
jaromer17220523KonecnaMarier.jpg
Tentokrát je výřez v plném rozlišení z matriky. U Andrse se mi první písemno moc nezdá, ale zvolil jsem příjmení, které se tam v danou dobu vyskytovalo.
Uživatelský avatar
zedir
 
Příspěvky: 6291
Registrován: pát kvě 02, 2014 3:59


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 22 návštevníků