SOkA Pardubice

Pro ty, kteří často bádají v konkrétních lokalitách, archivech či matrikách, zabývají se specifičtějšími odvětvími genealogie a historie a nabízí svou pomoc ostatním. Není určeno pro komerční prezentace, ale můžete samozřejmě požadovat pomoc na oplátku.

SOkA Pardubice

Příspěvekod boženka » ned dub 09, 2017 8:51

Občas se stavuji v pardubickém archivu a můžu se pokusit zprostředkovat vám materiály odtamtud - napište, uvidíme ;-)
boženka
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv led 05, 2017 7:44
Oblast pátrání: Chrudimsko, Pardubicko, Holicko, Praha, Třebovsko, Hradecko, Boskovicko, Brno, Brandýsko, Kladensko, Poděbradsko, Mladoboleslavsko, Čáslavsko a určitě jsem ještě něco zapomněla

Re: SOkA Pardubice

Příspěvekod fixis2 » stř pro 06, 2017 23:00

Dobrý den,
rád bych se dozvedel neco o Představenstvu v Pardubicich od roku 1837 - 1857, o jeho clenech a pusobeni predstavenstva. V predstavenstvu byl jeden z mych prapredku a proto bych chtel zjistit, co vse predstavenstvo v teto dobe spravovalo.

Dale patram po Rodnych listech, ktere jsou nejspise po staleti ulezeny na Pardubicke fare, bohuzel nevim, zda je k nim pristup, tak se chci optat, zda archiv nekde pojednava o jejich ulozeni, jedna se mi prevazne o 19 stoleti. Dekuji

Tomas Fuxa
fixis2
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 27, 2017 18:35
Oblast pátrání: Pardubice

Re: SOkA Pardubice

Příspěvekod boženka » čtv pro 07, 2017 6:49

dobrý den,
navrhuji, abyste se na uvedené otázky zeptal (e-mailem nebo telefonicky) přímo pracovníků pardubického archivu. vyplyne-li z jejich odpovědi, že mohou dohledat konkrétní dokumenty, do kterých bych mohla místo vás nahlédnout a nafotit vám je, můžu tam pro vás zajít. bohužel ale nemám kapacitu na to, abych za vás prováděla nějaký rozsáhlejší průzkum
děkuji za pochopení
boženka
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv led 05, 2017 7:44
Oblast pátrání: Chrudimsko, Pardubicko, Holicko, Praha, Třebovsko, Hradecko, Boskovicko, Brno, Brandýsko, Kladensko, Poděbradsko, Mladoboleslavsko, Čáslavsko a určitě jsem ještě něco zapomněla

Re: SOkA Pardubice

Příspěvekod fixis2 » čtv pro 07, 2017 16:09

V poradku, dekuji, mate pravdu, takto to bude realnejsi. Dekuji za nasmerovani.
fixis2
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 27, 2017 18:35
Oblast pátrání: Pardubice


Zpět na Nabízím pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků