Myheritage kopírování shod

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Re: Myheritage kopírování shod

Příspěvekod Gringo » ned zář 17, 2017 11:18

ja jsem vcera videl naprosto na vazno napsano, ze clovek co zil 1813-1814 mel manzelku a s ni deti.
Ackoliv to neni legracni, musel jsem se smat, kdyz jsem videl tu "detskou" ikonu u osoby - aspon tohle by mohlo onoho badatele trknout ;-)
TY Gringo
Gringo
 
Příspěvky: 555
Registrován: pát pro 27, 2013 12:48
Bydliště: Trojanovice
Oblast pátrání: Trojanovice, Frenstat p. R., Prostredni Becva, Kozlovice, Kuncice p. O., Bordovice, Ticha, Celadna, Frydlant n.O.
Dombrova (Doubrava na Karvinsku), Lazy

Re: Myheritage kopírování shod

Příspěvekod Zett » úte lis 14, 2017 13:34

Já mám s MyHeritage taky zlé zkušenosti, shody, shody a zase shody s tolika nesmysly, že jsem celý rodokmen na MyHeritage nakonec zrušil a mám tam již jen účet kvůli shodám DNA. Přesto jsem ale v jiných rodokmenech již zanesen, moje pracně sehnané fotografie rozkopírovány kde to jen šlo... o chybách nemluvě, ale to už tady zmiňujete....

Zatím mám rodokmen na geni.com, ale tam je to daleko ucelenější. Každá osoba by v jejich databázi měla být právě jednou. Navíc mám zřejmě štěstí na lidi se kterými jsem propojen, vkládáme zdroje našich informací takže lze celkem snadno ověřit jestli je všechno tak jak by mělo být.

Samozřejmě zásadní informace a data mám doma v programu a jinak to do budoucna už nebude.

Z.
Zett
 
Příspěvky: 275
Registrován: ned zář 02, 2012 16:06
Oblast pátrání: Kyjovsko: Strážovice, Věteřov, Kelčany, Kostelec u Kyjova, Čeložnice, Hýsly, Labuty, Ježov, Vacenovice, Vlkoš, Skoronice
Kroměřížsko: Počenice-Tetětice
Vyškovsko: Drnovice

Re: Myheritage kopírování shod

Příspěvekod Peters » úte lis 14, 2017 19:01

Hm, já jsem na geni.com našel "svoje" osoby zadané prostým kopírováním se spoustou chyb někým, kdo s nimi nemá nic společného, tak mě to už od začátku odradilo. Právě že jsem si původně myslel, že tam nebude tentýž hnůj jako na MyHeritage. Takže zatím zůstávám u MH, přineslo mi to pár zajímavých kontaktů a údajů.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Myheritage kopírování shod

Příspěvekod Zora » úte lis 14, 2017 20:08

Zett píše:Já mám s MyHeritage taky zlé zkušenosti, shody, shody a zase shody s tolika nesmysly, že jsem celý rodokmen na MyHeritage nakonec zrušil a mám tam již jen účet kvůli shodám DNA. Přesto jsem ale v jiných rodokmenech již zanesen, moje pracně sehnané fotografie rozkopírovány kde to jen šlo... o chybách nemluvě, ale to už tady zmiňujete....

Zatím mám rodokmen na geni.com, ale tam je to daleko ucelenější. Každá osoba by v jejich databázi měla být právě jednou. Navíc mám zřejmě štěstí na lidi se kterými jsem propojen, vkládáme zdroje našich informací takže lze celkem snadno ověřit jestli je všechno tak jak by mělo být.

Samozřejmě zásadní informace a data mám doma v programu a jinak to do budoucna už nebude.

Z.

Nesouhlas v případě geni.com, nemám dobré zkušenosti, chyby, přetahování a zveřejňování dat, Ssouhlas s Vašim postupem:
zásadní informace a data mám doma v programu a jinak to do budoucna už nebude.

Samozřejmě poskytuji data tomu, kdo o ně požádá, ale těžko se k nim veřejně dostane.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Myheritage kopírování shod

Příspěvekod royt » stř lis 22, 2017 12:01

Ovšem největší legrace je, že lidí,kteří si stěžují sami mají v rodokmenu devítiletou matku a jsou spokojeni.
royt
 
Příspěvky: 787
Registrován: sob kvě 12, 2012 13:08
Bydliště: Neratovice
Oblast pátrání: Sedlčansko,Boleslavsko,Podřipsko,

Předchozí

Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků