Hledám vazbu osoby na mé předky

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Hledám vazbu osoby na mé předky

Příspěvekod pesovirodkm » pon říj 30, 2017 18:19

Dobrý den,

rád bych napojil jednu osobu, o níž se v rodině říká, že je příbuzná s jednou linií mých předků.

Jelikož jsem časově velmi vytížen a navíc jsou mojí prioritou přímí předci a jejich nejbližší příbuzní, chtěl bych požádat, zda by měl zájem mi vazbu za rozumnou částku (řádově stokoruny) vyhledat.

Poskytnu matriční záznam dotyčné osoby a linie osob, k nimž by se teoreticky měl dotyčný napojit.

Cílem je najít v online matrikách (Jižní Čechy, možná Západní) cca 3-4 generace (vždy jen jednu linii, nejedná se o vývod) v letech asi 1700-1840.
Jako výstup mi postačí linky do online archívu. Kdybych měl čas, najdu si to sám, při troše štěstí je to práce na půl hodiny, ale při troše smůly na delší dobu :-)

Pokud máte někdo zájem si přivydělat, napište mi prosím SZ s Vaší představou o ceně :-)

Děkuji.
pesovirodkm
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned čer 21, 2015 11:04

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků