Emigranti na Ancestry

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Emigranti na Ancestry

Příspěvekod Viola » úte říj 03, 2017 10:40

Dobrý den,
prosím, můžete mi poradit, co jsem to našla? Předpokládám, že seznam mých předků, kteří emigrovali nebo se už v emigraci narodili.
A prosím, pokud máte někdo zaplaceno Ancestry, můžete mi přečíst údaje, které jsou tam "schované" pod platbou?

Děkuji.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: Emigranti na Ancestry

Příspěvekod Zora » úte říj 03, 2017 11:16

Viola píše:Dobrý den,
prosím, můžete mi poradit, co jsem to našla? Předpokládám, že seznam mých předků, kteří emigrovali nebo se už v emigraci narodili.
A prosím, pokud máte někdo zaplaceno Ancestry, můžete mi přečíst údaje, které jsou tam "schované" pod platbou?

Děkuji.



Nechybí nějaký odkaz?

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Emigranti na Ancestry

Příspěvekod Viola » úte říj 03, 2017 11:19

Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: Emigranti na Ancestry

Příspěvekod Dagmar8 » úte říj 03, 2017 21:27

Já sice Ancestry zaplacené nemám, ale když najedu myší na modrý řádek... objeví se mi tam tohle a ještě více informací, když sjedu dolů
Obrázek

zajímavé je, že téměř u všech svých jmen, ale u Vševěry ani ťuk.
.US ,..... trochu jiná stránka než ta tvoje, nicméně Vševěrové http://search.ancestry.com/cgi-bin/sse.dll?gl=allgs&gss=sfs28_ms_f-2_s&new=1&rank=1&msT=1&gsln=V%C5%A1ev%C4%9Bra&gsln_x=1&MS_AdvCB=1&cp=0&catbucket=rstp&MSAV=2&uidh=unc
tady se fakt nechytám, nic se neobjeví
zkus schválně nějaké jiné své jméno
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Emigranti na Ancestry

Příspěvekod Viola » stř říj 04, 2017 8:05

Dáši, a ty používáš pro svoji práci Ancestry? jsi tam přihlášená?
Já používám MyHeritage, tak jestli to tobě nezobrazuje jen tvé osoby, co tam máš evidované, a mě ne, protože to nepoužívám a tobě moje taky ne, protože je tam nemáš vložené. Ale pro přihlášení to po mně chce platbu, a to platit nechci.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: Emigranti na Ancestry

Příspěvekod Dagmar8 » stř říj 04, 2017 8:16

Violko já jsem se tam kdysi registrovala, ale žádný rodokmen tam nemám, ani tam nechodím. To, že jsem se kdysi registrovala jsem zapomněla, nicméně jsem se tam zkusila přihlásit a jo fungovalo - tak se zkus jen registrovat, třeba to bude tím. Vlastně ty píšeš že se tam dokážeš přihlásit -no po mně to chce také platbu, nicméně u tohoto vyhledávání ne.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Emigranti na Ancestry

Příspěvekod Viola » stř říj 04, 2017 10:07

Bez zaplacení teď nebo po 14 dnech Free verze mi nejde se přihlásit. Zadávat jim údaje a kartu se mi fakt nechce.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků