Manuál

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Manuál

Příspěvekod Dreisig » úte zář 26, 2017 19:38

Snažil som sa vyhľadať manuál pre MyHeritage a programu Family Tree Builder, prípadne Premium v češtine alebo slovenčine. Nepodarilo sa mi to. Kladiem ctenému fóru otázku : Existuje manuál v češtine alebo slovenčine pre tieto programy? Pokúsil som sa upozorniť MyHeritage, že u nás platia zákony, kde dodávaný tovar pokiaľ vyžaduje návod, manuál, tak musí byť priložený v príslušnom jazyku. Oproti anglicky hovoriacim sme znevýhodnení za tú istú cenu programu. To platí aj o kontaktoch tak mailových ako aj telefonických. Odpoveď som od nich nedostal. O niečom to svedčí, ale to nebudem komentovať. Ďakujem za informácie k tejto téme.

Dreisig
Dreisig
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob led 22, 2011 13:11
Bydliště: Martin

Re: Manuál

Příspěvekod harmi1930 » stř zář 27, 2017 15:18

Nechcem vám brať ilúzie, ale: u nás platia rozličné zákony a ich vymožiteľnosť je smutná, ak to mám povedať pekne; MyHeritage je izraelská firma, ktorá sem nič nevozí, len sprístupňuje niečo na webovej stránke, čo si môže takmer ktokoľvek na svete zakúpiť a naozaj si myslíte, že by mali vytvárať návody vo všetkých jazykoch štátov, ktoré majú podobnú legislatívu ako my?; Slovenská obchodná inšpekcia ako orgán kontroly súladu so slovenským Zákonom na ochranu spotrebiteľa má nulovú šancu po MyHeritage vyžadovať slovenský návod pokiaľ si tu neurobia prevádzku alebo inú formu miestneho zastúpenia; ani EÚ ochrana spotrebiteľa nemá návod v štátnom jazyku medzi svojimi 10 prioritami. A vaše znevýhodnenie s angličtinou môžete vyriešiť len vy osobne.

Ale aby som bol aj trošku pozitívnejší, na stránke
http://helpcenter.myheritage.com/22966595

máte linky na Family Tree Builder návody vo viacerých iných jazykoch vrátane českého (CZECH). Ďalšou možnosťou je http://helpcenter.myheritage.com/ a internetový prehliadač s online prekladaním stránok do slovenčiny (Chrome).

ph.
Uživatelský avatar
harmi1930
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát srp 11, 2017 12:32
Oblast pátrání: SK: Podlužany/Tekovská Nová Ves (Nová Dedina), Pezinok/Častá/Ch.Grob, Smolník. CZ: Zlín

Re: Manuál

Příspěvekod Dreisig » stř zář 27, 2017 18:46

ph ďakujem, manuál v češtine mám stiahnutý.

Dreisig
Dreisig
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob led 22, 2011 13:11
Bydliště: Martin


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků