Vytvoření dalšího rodokmenu - prosím o radu co je lepší

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Vytvoření dalšího rodokmenu - prosím o radu co je lepší

Příspěvekod Dagmar8 » úte srp 01, 2017 17:53

Mám na Myheritage tři rodokmeny každý má svůj web - jeden z nich si platím
mám je nahrány tímto způsobem
Obrázek

ale teď jsem zjistila, že lze vytvořit rodokmen, který se jakoby připojí k tomu hlavnímu
Obrázek

nedokážu to vysvětlit odborně - omlouvám se.

Chci se zeptat ve druhém případě se lidé v obou rodokmenech sčítají? to by mi nevadilo, ten hlavní si platím - ale má to ještě nějaké výhody, či nevýhody?

děkuji za radu D.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Vytvoření dalšího rodokmenu - prosím o radu co je lepší

Příspěvekod Slim » úte srp 01, 2017 18:36

Ano, jedinci z jednotlivých rodokmenů se sčítají a celkový počet je určující pro daný limit pro zaplacený plán (BASIC zdarma - 250 lidí, PREMIUM - 2500 lidí, PREMIUM PLUS - neomezeno). Hlavní výhodou je odpadnutí přehlašování mezi účty (aktivní rodokmen se volí z roletky) a placení pouze jednoho plánu.
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: Vytvoření dalšího rodokmenu - prosím o radu co je lepší

Příspěvekod Dagmar8 » úte srp 01, 2017 22:15

Děkuji a nevýhody to nemá žádné? oproti prvnímu
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Vytvoření dalšího rodokmenu - prosím o radu co je lepší

Příspěvekod pasou » čtv říj 12, 2017 9:59

Dobrý den,
já bych se připojil s podobným dotazem. Mám Premium Plus a u hlavních stránek mám ještě jeden rodokmen a osoby u obou rodokmenů jsou sečteny.
Nyní jsem uhradil předplatné na příští rok.
MyHeritage mně poslalo potvrzení o platbě, ale s připomínkou, cituji - že mám ještě jedny rodinné stránky, které nebyly upgradovány, a jsou stále v úrovni Basic. Můžete klepnout na jejich název pro jejich upgrade zvlášť.
Tak nevím, co to má znamenat. Myslel jsem si, že když mám Premium Plus, tak mohu mít nekonečně osob i rozdělených do více rodokmenů. Přece nebudu za každý dílčí rodokmen platit 3000,- Kč.

Měl bych ještě jednu prosbu o pomoc. Trochu jsem si něco zkoušel a nechtíc se mi podařilo přidat nové rodinné stránky, které jsou prázdné, ale nevím, jak je odstranit. Jestli mohu nějak sám (zkouším to všelijak, ale nedaří se) a nebo musím požádat MyHeritage.

Předem děkuji Pavel S.
pasou
 
Příspěvky: 193
Registrován: úte říj 09, 2012 17:16
Bydliště: Městec Králové
Oblast pátrání: V podstatě celé střední Čechy, Praha Východ, západní část Hradeckého kraje - nejvíce: Nymbursko (farnost Kostomlaty nad Labem), Toušeň a okolí, Městec Králové a okolí, NovoBydžovsko, Horní Počernice a okolí, Kutnohorsko, Jičínsko (jižní část).

Re: Vytvoření dalšího rodokmenu - prosím o radu co je lepší

Příspěvekod ozana » čtv říj 12, 2017 11:10

pasou píše:Dobrý den,
já bych se připojil s podobným dotazem. Mám Premium Plus a u hlavních stránek mám ještě jeden rodokmen a osoby u obou rodokmenů jsou sečteny.
Nyní jsem uhradil předplatné na příští rok.
MyHeritage mně poslalo potvrzení o platbě, ale s připomínkou, cituji - že mám ještě jedny rodinné stránky, které nebyly upgradovány, a jsou stále v úrovni Basic. Můžete klepnout na jejich název pro jejich upgrade zvlášť.

Další stránky (=web) není další rodokmen v rámci hlavního webu.

Smazat web jde přes Domů, Účet stránek, Obecné, Správa
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Vytvoření dalšího rodokmenu - prosím o radu co je lepší

Příspěvekod pasou » čtv říj 12, 2017 12:11

ozana píše:
pasou píše:Dobrý den,
já bych se připojil s podobným dotazem. Mám Premium Plus a u hlavních stránek mám ještě jeden rodokmen a osoby u obou rodokmenů jsou sečteny.
Nyní jsem uhradil předplatné na příští rok.
MyHeritage mně poslalo potvrzení o platbě, ale s připomínkou, cituji - že mám ještě jedny rodinné stránky, které nebyly upgradovány, a jsou stále v úrovni Basic. Můžete klepnout na jejich název pro jejich upgrade zvlášť.

Další stránky (=web) není další rodokmen v rámci hlavního webu.

Smazat web jde přes Domů, Účet stránek, Obecné, Správa


Díky za pomoc. Smazání jsem zvládl a tamto snad taky pochopil.
Zdraví P.S. :shock:
pasou
 
Příspěvky: 193
Registrován: úte říj 09, 2012 17:16
Bydliště: Městec Králové
Oblast pátrání: V podstatě celé střední Čechy, Praha Východ, západní část Hradeckého kraje - nejvíce: Nymbursko (farnost Kostomlaty nad Labem), Toušeň a okolí, Městec Králové a okolí, NovoBydžovsko, Horní Počernice a okolí, Kutnohorsko, Jičínsko (jižní část).


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků