genealogická přednáška - Pardubice

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

genealogická přednáška - Pardubice

Příspěvekod pazve » úte dub 11, 2017 19:24

Přátelé,
podávám info o genealogické přenášce, která se koná v Pardubicích v pondělí 24.4.2017 od 18,00 v sále Jana Kašpara v přízemí staré reálky. Hostem bude forenzní genetik RNDr. Daniel Vaněk, Ph.D. Vstup je zdarma. Minulý týden jsem tam byl na přednášce paní Heleny Voldánové a bylo to zajímavé - bylo tam asi 100 lidí. Dozvěděl jsem se to ale ten den, takže jsem nestihnul dát echo ostatním. Další akce na http://www.kppardubicka.cz - genealogické schůzky. Přemýšlím o tom, že bych jel - můžu vzít někoho z HK. :D

Pavel
pazve
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon srp 20, 2012 7:36
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Luže, Střemošice, Radhošť, Horní Jelení, Holohlavy, Hradec Králové, Čibuz, Barchov, Rybná n. Zdobnicí, Ktová, Poniklá, Praha a okolí, Nedanice a okolí, Sebranice a okolí

Re: genealogická přednáška - Pardubice

Příspěvekod Johannes » pát dub 14, 2017 10:22

Pokud byste jel, mohl bych Vás požádat o shrnutí toho nejzajímavějšího zde ve fóru? Ač to do Pardubic mám po dálnici hodinu, tak se, bohužel, nedostanu.
Johannes
 
Příspěvky: 107
Registrován: stř čer 26, 2013 19:14
Oblast pátrání: úsečka Lomnice nad Lužnicí, Strakonice, Horažďovice, Nepomuk. A okolí.

Re: genealogická přednáška - Pardubice

Příspěvekod pazve » úte dub 25, 2017 6:44

bohužel jsem na přednášku nejel - zdravotní důvody
pazve
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon srp 20, 2012 7:36
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Luže, Střemošice, Radhošť, Horní Jelení, Holohlavy, Hradec Králové, Čibuz, Barchov, Rybná n. Zdobnicí, Ktová, Poniklá, Praha a okolí, Nedanice a okolí, Sebranice a okolí


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků