od janamic » stř zář 02, 2015 20:17
Připojuji další várku mlynářů 1700-1710 a stále věřím, že někdo další připojí své nálezy.
Hruškov (1700) mlynář Václav Strnad oo s Veronikou dcerou Jana Veselýho, mlynáře P…???
Syneč Pavel Spiech, žena Anna
Štěchovice Mathias Haber (1697)
Radotín (1705), Anna Berounská, dcera mlynáře radotínského
Štěchovice ( 1706) Václav Berounský
Řevnice (1710) Jakub Berounský, žena Dorota
Dobřichovice (1708) mlynář Matěj, Wrabec, Kateřina Brabcová
Dobřichovice (1709) stárek Vojtěch Mazaur jeho žena Eva, stárek Václav Cihlář
Karlík (1705) Jakub Dobrota
? Třebáň (1708) Jan syn Pavla Procházky
Klučice (1709) Tomáš Zykmund, Dorota
Zadní Třebáň (1709), Jan Krumhavel, žena Alžběta
Mokropeský mlýn stárek Jan Vejvoda (1709)
Roblín Matěj Linhart (1709)
Zemanovský mlýn, fara Třebotov, Martin Rajský, Dorota (1707)
fara Třebotov –mlýn ? Anna Trousilková (1707)
fara Třebotov Horův mlýn (1707) Tomáš Holý a Marie Magdalena
fara Třebotov Spálený mlýn (1708) Jakub Czumrda a Barbara
fara Třebotov z měchurovýho mlýna Anna Kalinova (1709)
fara Ořech mlýn B…ovský Matej Kolář, žena Anna (pod Kopaninou)
Zadní Kopanina Wawřincovic mlejn , Matej Kolařík 1701
Ořech 1701 Václav W..? Kalina, žena Anna, (1679 Dubový mlýn Matouš Kalina)
Ořech 1701, Franz Čamrda, mlynář od piwara?, žena Dorota
Chýnice 1701 Běta Hladká, mlynářka
Fara Líšnice „ ex mola Combusta“ Mathias Dwořzsky, Ludmila (1702)
Mníšek pod Brdy:
Trnová 1703 tomáš Stehlík
Jan Sýkora Luka pod Mníškem
Mníšek - podhradský mlynář Ondřej Swinger , žena Marie (1708)
Čisovice František Štědrý (1707) Kateř.
Sikorový mlýn Šimon Schwinger a Terezie (1706)
Tuchoměřice:
Tuchoměřice (1702) Kašpar Frantz, Magdalena
Kněževes Jiří Roczne (1706)
Okoř Petr Vokoun (1706)
Statenice Ondřej Vokoun (1707)
Budňany-Karlštejn kniha , 1701 Jan Boťha mlynář z Vlenců a Anna dcera dcea J..Koranda mlynáře z Bělče
Pyšely 01:
Pětihosty Jiří Pokorný žena Estera 1704, 1705 žena Justýna. 1707 v dolském mlýně
Dolský mlýn 1708 Jan Pekárek
Velké Popovice 01:
Mokřany 1703 Václav Prášek a Alžběta
Štiřín 1703 Kašpar Rúžička a Anna, 1710 Jan Kozlovský a Dorota
Brtnice 1704 Václav Kutil/Kutílek a Zuzana
Struhařov 1705 Renigna(?) Malá
Popovičky 01:
Modletice 1706 Jan Havránek a Dorota
Dobřejovice 1710 Dorota Čermaková
Benešov 04: 1708 Podčernoleský mlýn Matěj Bareš a Alžběta,
Svatošův mlýn, 1708 Jan Zachotinský a Mariana
Mlýn pod Chlumem, 1709 Tomáš Rubášek a Ludmila
Podměstský mlýn 1709 Pavel Maršík a Kateřina
Klaudův mlýn 1709 Václav Klaud a Anna
Mlýn pod Konopištěm 1710, Adam Slýpek a Ludmila
Líbeznice 01b
Mratín 1700 Matěj Slavík a Alžběta, 1704 Jan Rychtařík, Adam Rychtařík
Veleň 1701 Václav Sýkora, 1706 Jakub Ptaček a Kateřina
Dolejší mlýn 1704 Jakub Ptaček a Kateřina
Lobkovice 1708 dorota Pernistrova???
Miana