MH omezená verze

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

MH omezená verze

Příspěvekod javorkovic » úte čer 09, 2015 9:03

Dobrý den,
krásně se mně rozrostl můj rodokmen do všech možných stran :D v programu FTB. Následně jsem synchronizovala na MH, došlo i na nějaké shody atd. Chci se jen zeptat, jak do děláte u neplacené verze, když je jen možnost 150 osob. Už dnes jich mám daleko více. Např. zadávat jen hlavní větev přímo v MH a nesynchronizovat? Jak to děláte vy ostatní? Děkuji za inspiraci.

Jana
javorkovic
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned led 04, 2015 21:40
Bydliště: Sušice
Oblast pátrání: Brno, Tlumačov (Zlín), Záhlenice, Strání, Kroměříž, Ivanovice na Hané, Uhřičice, Polkovice, Vážany (Kroměříž), Vyškovec, Starý Hrozenkov, Vápenice,

Re: MH omezená verze

Příspěvekod Zora » úte čer 09, 2015 9:06

hledejte ve starších příspěvcích, můžete mít více účtů, na které se přihlašujete stále stejně, takže třeba rozdělit podle větví dědečků a babiček. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: MH omezená verze

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte čer 09, 2015 9:35

ano, větve .-)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: MH omezená verze

Příspěvekod Zora » úte čer 09, 2015 9:37

pro Karolinu - trhám třešně, jsem celý den ve větvích, tak se nediv, :-)))
táhne mně na sedmdesát, tak tím žiju. :-))) Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: MH omezená verze

Příspěvekod Shari » úte čer 09, 2015 9:45

Já jsem tam nahrála celý strom, sice mě to upozorňuje, že překračuju limit, ale shody to nachází :-) Mám tam přes 1500 osob.
Uživatelský avatar
Shari
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte bře 19, 2013 20:29
Bydliště: Louka u Litvínova
Oblast pátrání: Mostecko-Kopisty, Svinčice; Lounsko-Smolnice, Raná, Pochvalov; Příbramsko-Láz, Pozdyně, Narysov, Sedlice

Re: MH omezená verze

Příspěvekod Viola » úte čer 09, 2015 11:11

Tady se to řešilo
viewtopic.php?f=34&t=19934&start=15

ad AlesC
Bezplatná verze stránek MyHeritage umožňuje mít v rodokmenu i více než 250 osob. Je však potřeba takovýto rodokmen importovat na stránky ze souboru gedcom. Po nahrání rodokmenu se dokonce ani neobjevuje obtěžující hlášení o tom, že počet osob v rodokmenu se blíží (překročil) maximum 250.

a opravdu to funguje, včetně hledání shod. Ale synchronizaci jsem taky raději nezkoušela.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: MH omezená verze

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte čer 09, 2015 12:09

Zora píše:pro Karolinu - trhám třešně, jsem celý den ve větvích, tak se nediv, :-)))
táhne mně na sedmdesát, tak tím žiju. :-))) Z



no já jsem se nad tím ani nepozastavila, babičku na stromě pamatuju celkem dobře i v jejích 75ti. :-)
jen jsem chtěla potvrdit, že jsem to taky tak řešila.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: MH omezená verze

Příspěvekod ozana » úte čer 09, 2015 17:45

OT: babička nám na třešeň nelezla, ale děda naposledy v 91letech
http://www.myheritage.cz/photo-303_5186 ... A1ni-91let
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: MH omezená verze

Příspěvekod Zora » úte čer 09, 2015 18:00

u nás by lezly i babičky, ale nikdo se v rodině takového věku nedožil, naposledy pra..předek, který kolem r. 1850 šel pěšky z Hrutova u Kněžic do Ivančic a pak zase zpět - jedna trasa cca 85 km - na návštěvu syna oslavit své výjimečné narozeniny... to ještě pracoval jako cestář, byť měl největší grunt v obci. Jak přestal pracovat, tak umřel...
http://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy ... 22%7D&ri=0

Z.
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: MH omezená verze

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte čer 09, 2015 18:45

ozana píše:OT: babička nám na třešeň nelezla, ale děda naposledy v 91letech
http://www.myheritage.cz/photo-303_5186 ... A1ni-91let


chtěla jsem se podívat, jestli tam nemáte fotku dědy na třešni, ale nepustilo mne to, v každém případě máte prvenství v disciplíně.
a plán k překonání- aspoň 92....

a je to tu opět: někteří naši předkové byli evidentně houževnatější než houžev.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků