Vyřešeno - Prosím o doplnění

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

Vyřešeno - Prosím o doplnění

Příspěvekod artepa » úte kvě 26, 2009 18:23

Moc prosím o pomoc při čtení zápisu na http://digi.ceskearchivy.cz/index_main. ... =3&id=4073.
Je to datum * 24.5.1828, Nekovářová Kateřina, z B. Lhoty č. 9. Mám tam problém s přečtením několika slov
Otec Jan Nekovář byl syn Matěje nebo Martina? Údaje týkající se jeho manželky krom Anny nepřečtu. Nevím, jestli mám psát co přečtu anebo ne.
U matky také nepřečtu její matku krom Magdaleny :(
Děkuji moc předem
Naposledy upravil artepa dne čtv kvě 28, 2009 5:42, celkově upraveno 1
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Příspěvekod Arin-Gark » úte kvě 26, 2009 19:44

Nevím čím to je, ale když kliknu na ten odkaz, tak mi to vyhodí víceméně černou obrazovku. Nechcete radši napsat stranu kde to v té matrice najdu?
Uživatelský avatar
Arin-Gark
 
Příspěvky: 169
Registrován: pát srp 25, 2006 13:58

Příspěvekod Mirra » úte kvě 26, 2009 19:47

Nefunguje odkaz na stránku matriky, ale jestli je to snímek 209 z matriky č. 7 Chotoviny, obec Beranova Lhota fol. 435, tak by to mohlo být asi takhle:
otec: Jan Nekovář sedlák, syn Matěje Nekováře sedláka odtud a Anny rozené Mášova z Podolí ženy jeho
matka: Magdalena dcera Jakuba Koželuha sedláka z Chotovin a Magdaleny rozené Bukovcovy z Radkova ženy jeho
kmotři: Kateřina žena France Krejčího sedláka z Záhoří, Jan Holý chalupník z Chotovin
Mirra
 
Příspěvky: 541
Registrován: sob lis 18, 2006 14:44

Díky za přečtení

Příspěvekod artepa » úte kvě 26, 2009 19:52

Je to v té matrice a na stránce, jak napsala Mirra. Moc děkuji.
Nevím čím to, ale už druhý den mám problémy se dostat na tohle fórum a cokoli otevřít. Že by tou bouřkou někde v dálce? :D A ani odkazy nefungují, asi to chce pauzu
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 38 návštevníků