Pozemkové knihy

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

Pozemkové knihy

Příspěvekod Hanýsek » pon bře 04, 2019 6:46

Dobrý den, prosím pomůžete mi přečíst text na této straně Pozemkové knihy.Přečetla jsem akorát, že si léta páně 1777 1.ledna koupil Josef Orlík v dědině Loučka od milostivé vrchnosti pro sebe manželku a dědičných svých potomků nějaký grunt za 30 zlatých.Víc se mi nepodařilo rozluštit.

http://digi.archives.cz/da/permalink?xi ... 26&scan=52

Děkuji Hanýsek
Hanýsek
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 21, 2018 12:55
Oblast pátrání: Loučka okres Vsetín

Re: Pozemkové knihy

Příspěvekod Zora » pon bře 04, 2019 7:40

do předmětu doplňte obec, rok a jazyk.
Do textu pak to, co jste sám přečetl .

Viz pravidla.
Z

edit
dívala jsem se na Vaše příspěvky, absolutně nereagujete na upozornění, že jste zprávu nenapsala řádně. Do předmětu nevkládáte obec, nevkládáte správně odkazy, a to ani po upozornění, nereagujete na nic. Fórum slouží pro velké množství uživatelů, mít příspěvky v pořádku je základní slušnost. Pokud snad nezvládáte psát vše dle pravidel, pak prosím, zvažte další působení na fóru.
Vy sama jste pro fórum zatím vůbec nic neudělala, sorry.

viewtopic.php?f=9&t=46633&p=209248#p209248

viewtopic.php?f=9&t=44406

viewtopic.php?f=9&t=44343&p=198709#p198709
(zde navíc opakované upozornění na nesprávně odkazy a zapisování)

Upozorňuji, že moderátor má povinnost udržovat fórum přehledné, pokud nedojde k nápravě, musela bych použít ban.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29144
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků