VYŘEŠENO - Sňatek 1738 - německy

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

VYŘEŠENO - Sňatek 1738 - německy

Příspěvekod doxy » pát led 18, 2019 19:22

Prosím o doplnění textu u následujícího zápisu:( 2. zápis vlevo od zdola)
https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... cc=1804263
Já přeču jen Döhnis 10.11......... Antonius Schneider capellan copulist wonder die .......Michael Kirsch der......Chr.Kirsch....bauer in Görsdorf.... sohn mit Anna Rosina das Paul M.... hausler in Döhnis
.....in Döhnis
T:Hans Fridrich aus Grotthau
Hans Chr. Kirsch von Görsdorf
Ita testes l Antonius Schneider
Předem děkuji
Naposledy upravil doxy dne sob led 19, 2019 10:10, celkově upraveno 1
doxy
 
Příspěvky: 36
Registrován: ned led 06, 2013 12:29

Re: Sňatek 1738 - německy

Příspěvekod JosefJ. » pát led 18, 2019 20:27

Váš odkaz vyžaduje pro zobrazení zápisu přihlášení či registraci. Tím si omezujete okruh lidí, kteří se dostanou k náhledu na zápis a případně Vám poradí.
JosefJ.
 
Příspěvky: 2170
Registrován: pát led 19, 2018 20:52
Oblast pátrání: Střední a dolní Povltaví, Polabí, Podkrkonoší a Sudety od Děčínska po Krnovsko (resp. celé severovýchodní Čechy, Kladsko, Nisko, Svídnicko), české báňské oblasti (Příbramsko, Brdy, Rokycansko, Plzeňsko, Vožicko, Kladensko), Netolicko, Halič; Ždánický les

Re: Sňatek 1738 - německy

Příspěvekod zburget » pát led 18, 2019 21:35

Předně - doplňte prosíém do předmětu obec (farnost) odkud záznam pochází.

Pro hledání v českých a moravských matrikách doporučuju používat přímo záznamy v archivech. Tedy aspoň já jsem se s FS moc neskamarádil a nevěřím tomu, že jsou tam všechny matriky pro danou obec. Může se tak stát, že tam matriku nenajdete a ona přitom on-line je.

Já přeču jen Döhnis 10. 9bris ist nach 3 mahlig gewöhn(licher) Kirchen Promulgation und zwar die obiger Promulgist? von .. Pater Antonio Schneider capellan copulirt worden der Ehe und arbeitsoame? Michael Kirsch des verstorbenen Chr. Kirsches gewesten bauers in Görßdorf nach gelassener Sohn mit Anna Roßina des Paul Meoßes? Haußlers in Döhniß Eh(e)l(iche) Tochter bleiben in Döhniß
T: Frantz? Fritsche? aus Grotthau
Hans Chr. Kirsch von Görßdorf
Ita testor P Antonius Schneider
Naposledy upravil zburget dne sob led 19, 2019 9:14, celkově upraveno 2
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12584
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Sňatek 1738 - německy

Příspěvekod Zora » sob led 19, 2019 4:05

doxy píše:Prosím o doplnění textu u následujícího zápisu:( 2. zápis vlevo od zdola)
https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... cc=1804263
Já přeču jen Döhnis 10.11......... Antonius Schneider capellan copulist wonder die .......Michael Kirsch der......Chr.Kirsch....bauer in Görsdorf.... sohn mit Anna Rosina das Paul M.... hausler in Döhnis
.....in Döhnis
T:Hans Fridrich aus Grotthau
Hans Chr. Kirsch von Görsdorf
Ita testes l Antonius Schneider
Předem děkuji


Přečtěte si, prosím, pravidla a doplňte si do předmětu obec nebo farnost

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29131
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 19 návštevníků