VYŘEŠENO narození Domamil 1853 němčina

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

Re: VYŘEŠENO narození Domamil 1853 němčina

Příspěvekod kimes » pát led 04, 2019 15:58

zburget píše:
Flex52 píše:Stačí jedna maličkost – Přidat pravidlo, které bude zavazovat řešitele, aby neřešili žádosti, které odporují pravidlům. Nic víc, nic míň. Připomínám už zmíněné – jsem ajťák – vše má být definováno přesně.


...a moderátor tohle pravidlo zavedl tím, že ho vyžaduje. A majitel serveru proti vynucování tohoto pravidla nijak nezasáhl. Pro mě osobně (rovněž ajťáka) je tímto toto pravidlo zavedené, potvrzené a posvěcené a budu se jím řídit. Nemám s tím, abych se tomuto pravidlu podřídil, nejmenší problém. A kdybych ten problém začal mít s jakýmkoli pravidlem, pořád mám ještě jednu poslední možnost, jak to řešit. Logout. A už se nikdy více nepřihlásit...

X X X
Po více jak pětiletém, pravidelném užívání(užívání proto, že se tady především učím) služeb tohoto fóra, cítím potřebu zapojit se do této diskuze. Tedy stručně - abych neopakoval již řečené - přikláním se k názorům kolegů zburgeta a Zory(i když ne vždy bez výhrad). Na jednu stranu, pokud někdo považuje trpělivé a slušné vyžadování dodržování pravidel(u moderátora je to jeho povinnost), spojených s užíváním služeb fóra za peskování nebo dokonce za šikanování, tak má "právo" odtud odejít. Když to přeženu, s takovým přístupem k právu užívání bychom se na silnicích jako řidiči brzy pozabíjeli. Na druhou stranu - omezovat někoho kdo dobrovolně poskytuje pomoc jenom proto, že je o ní žádáno jinou než předepsanou formou, mi nepřipadá jako správné. Ano, podporují se tím mj. jedinci, kteří se nechtějí učit(z pohodlnosti nebo z jiných důvodů) - holt, tak jako v jiných oblastech, si málo vážíme toho, co dostáváme od jiných zadarmo, začneme to považovat za samozřejmost a posléze za své právo!
Tak, vážení kolegové(a ještě váženější "čteči" a moderátoři), zanechme slovíčkaření, malicherného přetahování
o to kdo je větší ajťák a a úsměvné argumentace Ústavou a vraťme se k amatérské genealogii, pro kterou je toto fórum,myslím, určeno.
kimes
 
Příspěvky: 290
Registrován: úte bře 05, 2013 10:00

Re: VYŘEŠENO narození Domamil 1853 němčina

Příspěvekod Ondřej Fafejta » ned kvě 26, 2019 20:30

Josefa Hořínková se narodila 11.3.1822 Věž 35
Ondřej Fafejta
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon zář 03, 2007 8:14

Předchozí

Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků