VYŘEŠENO narození Podolí (Votice) 1868 česky

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

VYŘEŠENO narození Podolí (Votice) 1868 česky

Příspěvekod Rebeca » stř kvě 23, 2018 18:42

zdravím, mám krásně čitelný zápis, ale přesto radši prosím o kontrolu...protože je možné, že jsem něco přehlédla, špatně přečetla a tak Jakuba Novotnýho a Dorotu roz, Černá tím pádem hledám úplně blbě....

http://ebadatelna.soapraha.cz/d/12843/193

já čtu:
15.6.narozen a 17.6. 1868 pokřtěn - František - katolík, kluk, manželský - Podoly č. 1 - bývalý statek Vodlochovický, nyní okresu Votického, kraje Táborského

otec: Novotný František, pasák z Podolí č. 1, syn Jakuba Novotnýho, žebráka z Světli č. 1, bývalého panství Neustupov, nyní okresu Votice, kraje Tábor, a matky mrtvé Doroty rozené Černý z Nosákova (je to s uprostřed, že jo?! - jinak by to vysvětlilo, proč jí prostě nemůžu najít :-D)

matka: Hlušička-ová Barbora, dcera mrtvého Matěje Hlušičky, ševce z Nosákova č. 14, dříve panství Neu Vodlochovického, nyní okresu Votice, kraje Tábor a matky Marie, rozené Rezek z Radměřic, okresu Votického, kraje Taborského

kmotři:
František ?Rulička? domkař z Vodlochovic
Anna Veselá, vdova po + Vojtěchu Veselým kolaře z Nosakova


Pokud mám něco špatně, prosím opravte mě...díky moc za pomoc. Rebeca
Naposledy upravil Rebeca dne čtv kvě 24, 2018 7:13, celkově upraveno 1
Rebeca
 
Příspěvky: 549
Registrován: pát lis 04, 2016 17:43
Oblast pátrání: Příbram a okolí, Most a okolí, Cheznovice a okolí, Praha západ, panství Worlické :-D

Re: narození Podolí (Votice) 1868 česky

Příspěvekod Rebeca » čtv kvě 24, 2018 7:12

Díky Moniko, jsem ráda, že v tam krásném písmu nemám chybu..... sice se díky tomu neposunu jinama dál .-D, ale to se stane.....

Rebeca
Rebeca
 
Příspěvky: 549
Registrován: pát lis 04, 2016 17:43
Oblast pátrání: Příbram a okolí, Most a okolí, Cheznovice a okolí, Praha západ, panství Worlické :-D


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků