Načeradec oo 1805 česky - VYŘEŠENO

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

Načeradec oo 1805 česky - VYŘEŠENO

Příspěvekod Marin » sob kvě 19, 2018 14:12

Dobrý den,

prosím o pomoc při čtení následujícího záznamu z 12. února (třetí)

http://ebadatelna.soapraha.cz/d/9405/13

ženich Jan Mareš ?? dál mi to nějak nedává smysl :(
nevěsta Kateřina, dcera Josefa Pracnýho, ??? šafáře? N2, matky Kateřiny patřící k Načeradci (asi?)

Dík za pomoc
Naposledy upravil Marin dne ned kvě 20, 2018 17:11, celkově upraveno 1
Marin
 
Příspěvky: 103
Registrován: pon črc 20, 2015 7:10
Oblast pátrání: Hlavně Plzeňský kraj - okresy Rokycany (Litohlavy, Kamenný Újezd, Strašice), Domažlice
Středočeský kraj - okres Kutná Hora (Chrastná, Ostašov, Karlovice), Kolín, Praha východ
Jihočeský - Tábor (mlýny), Pelhřimov (Sudkův Důl, Bezděčín), Prachatice (Zdíkov), jižní Morava - Hrotovice, Ivančice, Krhov atd.

Re: Načeradec oo 1805 česky

Příspěvekod Marin » ned kvě 20, 2018 14:07

synek městky mám prosím vykládat jak? Že je to měšťanka? A nemanželský syn? Nikdy jsem se s takovým označením nesetkal...
Dík
Marin
 
Příspěvky: 103
Registrován: pon črc 20, 2015 7:10
Oblast pátrání: Hlavně Plzeňský kraj - okresy Rokycany (Litohlavy, Kamenný Újezd, Strašice), Domažlice
Středočeský kraj - okres Kutná Hora (Chrastná, Ostašov, Karlovice), Kolín, Praha východ
Jihočeský - Tábor (mlýny), Pelhřimov (Sudkův Důl, Bezděčín), Prachatice (Zdíkov), jižní Morava - Hrotovice, Ivančice, Krhov atd.

Re: Načeradec oo 1805 česky

Příspěvekod Marin » ned kvě 20, 2018 17:11

Dik moc!
Marin
 
Příspěvky: 103
Registrován: pon črc 20, 2015 7:10
Oblast pátrání: Hlavně Plzeňský kraj - okresy Rokycany (Litohlavy, Kamenný Újezd, Strašice), Domažlice
Středočeský kraj - okres Kutná Hora (Chrastná, Ostašov, Karlovice), Kolín, Praha východ
Jihočeský - Tábor (mlýny), Pelhřimov (Sudkův Důl, Bezděčín), Prachatice (Zdíkov), jižní Morava - Hrotovice, Ivančice, Krhov atd.


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků