VYŘEŠENO, díky oběma - narození Ivančice 1999 česky

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

VYŘEŠENO, díky oběma - narození Ivančice 1999 česky

Příspěvekod Zora » pát bře 30, 2018 21:30

http://actapublica.eu/matriky/brno/proh ... strana=189

pravá strana 15. února
Josef,
Jan Schildberger, Marie Komínková.

U Josefa je poznámka, že vystoupil z církve dle sdělení farního úřadu v ???
Buď je tam v Komárově??? nebo Komárně ???, nedokážu to přečíst. Moc by mně to pomohlo, děkuji. Z
Naposledy upravil Zora dne pát bře 30, 2018 22:00, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29135
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: narození Ivančice 1999 česky

Příspěvekod Ewka » pát bře 30, 2018 21:42

Milá Zoro,
podle mě je to Komárno.

Hezký večer,
E.
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko

Re: narození Ivančice 1999 česky

Příspěvekod Zora » pát bře 30, 2018 21:48

To byste mně udělala radost :-)
Pátrám po sl. Schildbererové, která se narodila v Budapešti... Ji nenajdu, jde o rok, tuším, 1924, ale hledám indicie, o kterou větev Schildbergerů by se mohlo jednat.

Moc děkuji, ještě to tu chviličku nechám, jestli by se to potvrdilo zcela jednoznačně.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29135
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: narození Ivančice 1999 česky

Příspěvekod makke » pát bře 30, 2018 21:51

Krásný večer přeji,

v rozlišení, ve kterém zápis je, to bude asi neřešitelný oříšek, ale osobně bych se přikláněla k Komárovu, protože o řádek výše mi shluk pixelů připomíná slovo Brno. Jestli je ta informace důležitá, tak bych napsala do MZA, že je to díky rozlišení nečitelné a požádala je buď o lepší snímek nebo o informaci, co tam stojí, protože myslím, že v originále by to mělo jít poznat.

S pozdravem

Markéta
makke
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob pro 11, 2010 0:58
Bydliště: Březka
Oblast pátrání: Březka, Březí (ZR), Březské,Hluboké (TR), Kamenná, Košíkov, Krokočín
obecně panství Náměšť nad Oslavou

Re: narození Ivančice 1999 česky

Příspěvekod Zora » pát bře 30, 2018 21:59

Markéto díky, v pondělí tam napíšu, neb mně navíc o kousek vedle rozmazali babičku :-)
(Jeden zápis na stránce a zrovna rozmazaný, údaje sice znám , ale zamrzí to:-)

Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29135
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: VYŘEŠENO, díky oběma - narození Ivančice 1999 česky

Příspěvekod Zora » pát bře 30, 2018 22:12

http://actapublica.eu/matriky/brno/proh ... strana=128

Vyřešeno, v Komárově se narodil Viktor, s největší pravděpodobností syn Josefa. Index byl přístupný.

Ještě jednou moc děkuji za pomoc. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29135
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků