Sňatek 1755 Nechalov česky vyřešeno dík

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

Sňatek 1755 Nechalov česky vyřešeno dík

Příspěvekod Šušara » čtv lis 26, 2015 21:33

Dobrý večer, prosím o pomoc s přečtením - odkaz http://ebadatelna.soapraha.cz/d/4089/179 - druhý zápis shora,
sňatek Jana Charváta a Anny, dcery Víta ??? Dragouna ???
Díky předem :)
Naposledy upravil Šušara dne pát lis 27, 2015 0:41, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Sňatek 1755 Nechalov česky

Příspěvekod Dia_linn » čtv lis 26, 2015 22:09

Dragoun je dost pravděpodobný (odkaz jsem neviděla), mám předky z Drevník s tímto jménem, jeden byl rychtář, mrknu, jestli to neni on.
Možná jsme příbuzní :-) Nebyla Vítova manželka Marie Magdalena, roz. Cihelková?

A, teď na to koukám, podle letopočtu jde o nějakého staršího Víta. Já mám v přímé linii Víta Dragouna (1750-1796) s manželkou Marií Magdalenou, roz. Cihelkovou. Vítův otec byl také Vít, za ženu měl Annu. Nic bližšího už nemám dohledáno, ale asi nad to hned sednu :-)
Přemýšlej o minulosti a budeš znát budoucnost (čínské přísloví)
Uživatelský avatar
Dia_linn
 
Příspěvky: 864
Registrován: pát říj 05, 2012 14:17
Bydliště: Plzeň
Oblast pátrání: farnosti Bezdědice, Borotice, Dobříš, Neumětely, Pičín, Starý Knín, Svaté Pole, Višňová (Středočeský kraj), farnosti v okr. Plzeň-jih a Plzeň + okolí

Re: Sňatek 1755 Nechalov česky

Příspěvekod Šušara » čtv lis 26, 2015 23:01

Vít byl rychtář v Dřevníkách, já jsem zatím našla jenom narození jeho dcery Anny (5,12,1738) a tam je jako jeho žena Anna. K Cihelkovým - dcera Anna D. si vzala Františka Maška a spolu měli Vojtěcha (10.4.1774), který si vzal Ludmilu Cihelkovou z Libic *1784, dcera Jana a Veroniky.
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Sňatek 1755 Nechalov česky vyřešeno dík

Příspěvekod Šušara » pát lis 27, 2015 0:43

Dia_linn : posílám SZ.
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Sňatek 1755 Nechalov česky vyřešeno dík

Příspěvekod Dia_linn » pát lis 27, 2015 13:04

Nic mi nepřišlo...
Přemýšlej o minulosti a budeš znát budoucnost (čínské přísloví)
Uživatelský avatar
Dia_linn
 
Příspěvky: 864
Registrován: pát říj 05, 2012 14:17
Bydliště: Plzeň
Oblast pátrání: farnosti Bezdědice, Borotice, Dobříš, Neumětely, Pičín, Starý Knín, Svaté Pole, Višňová (Středočeský kraj), farnosti v okr. Plzeň-jih a Plzeň + okolí

Re: Sňatek 1755 Nechalov česky vyřešeno dík

Příspěvekod Šušara » pát lis 27, 2015 13:12

Posílám....
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků