korektura doplnění

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

korektura doplnění

Příspěvekod Kuba » úte led 04, 2011 19:46

Ahoj,

nemohl by mi někdo zkotrolovat/doplnit tohle? Měla by to být ta stejná žena (z matriky narození dvou sourozenců s rozdílem jenom pár let). Ale podruhé se ty předci nějak liší.. Moc děkuji!


Veronika Zochter Johann Hainc Hausler Neusmrdov Mutter Katarina gebornen Steurer von "Gedlov"???

Veronika Zochter ???? Zochter Mathius Haynz ?? H?? Neusmrdov Mutter Marie gebornenn S?? Jedlovina

ObrázekObrázek
Kuba
 
Příspěvky: 148
Registrován: úte zář 01, 2009 17:18

Příspěvekod namor » čtv led 06, 2011 10:07

Asi Vás moc nepotěším, ale mně to vůbec nepřipadá že by tu šlo o dvě stejné Veroniky

Veronika Tochter des Johann H ??? Häuslers zu Neusmrdov, der Mutter Katarina gebohrnen Steuer von Gedlow

Veronika eheliche hinterbliebene Tochter ???? + Mathias H ??? Häuslers von Neusmrdov, der Mutter Maria gebohrnen Smrczkin von Jedlow
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kuba » čtv led 06, 2011 12:29

já vím, vypadá to tak. ale podle všeho by to mělo být ta jedna Veronika (celou dobu byla v té chalupě vdaná za svého manžela, měla s ním děti a umřela až o několik let později) . U jednoho má tyhle rodiče a u druhé zase tyhle. je to zvláštní.. jestli to nebude nějaká chyba faráře.

ale moc děkuju!
Kuba
 
Příspěvky: 148
Registrován: úte zář 01, 2009 17:18

Příspěvekod namor » čtv led 06, 2011 14:22

Zkuste se podívat jestli ta první Veronika nezemřela a do chalupy se nepřivdala shodou okolností opět jiná Veronika.
A taky bych šel po těch rodičích a snažil bych se najít v Jedlově svatby Kateřiny Steurové a Marie Smrčkové.
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků