úmrtí Střihov 1775 latina VYŘEŠENO

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

úmrtí Střihov 1775 latina VYŘEŠENO

Příspěvekod sterbik » ned lis 16, 2014 17:15

Hezký večer,
prosím o pomoc se záznamem úmrtí - není mi jasné, co se píše mezi příjmením a jménem, většinou tam bývá, že je to syn, dcera, manželka, vdova apod. ale toto mi nic nepřipomíná

http://ebadatelna.soapraha.cz/d/8483/146 předposlední vlevo
Zajíček ex ? Mile? Georgius ?

Děkuji
Naposledy upravil sterbik dne ned lis 16, 2014 18:50, celkově upraveno 1
sterbik
 
Příspěvky: 114
Registrován: ned úno 02, 2014 23:26
Bydliště: Kolín
Oblast pátrání: Městecko (Střihov, Žehuň, Dlouhopolsko, Sloveč, Choťovice, Vinice), Ohaře, Vinec u MB, Katusice, Náměšť nad Oslavou a okolí (Jedov, Častotice, Ocmanice, Zahrádka), Heřmanice, Rouchovany, Horní Heřmanice, Budišov, Vémyslice, okolí Semil a Jilemnice

Re: úmrtí Střihov 1775 latina

Příspěvekod Claricia » ned lis 16, 2014 17:45

Zagičzek exauctoratus Miles Georgius et Inquilinus
Zajíček, vysloužilý voják, Jiří a podruh. :) Tedy Jiří Zajíček, vysloužilý voják a podruh.
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí

Re: úmrtí Střihov 1775 latina

Příspěvekod sterbik » ned lis 16, 2014 18:49

Děkuji, to by mě nenapadlo
sterbik
 
Příspěvky: 114
Registrován: ned úno 02, 2014 23:26
Bydliště: Kolín
Oblast pátrání: Městecko (Střihov, Žehuň, Dlouhopolsko, Sloveč, Choťovice, Vinice), Ohaře, Vinec u MB, Katusice, Náměšť nad Oslavou a okolí (Jedov, Častotice, Ocmanice, Zahrádka), Heřmanice, Rouchovany, Horní Heřmanice, Budišov, Vémyslice, okolí Semil a Jilemnice


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků