Narození Chocenice 1832 - Kateřina - vyřešeno děkuji

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

Narození Chocenice 1832 - Kateřina - vyřešeno děkuji

Příspěvekod krasan » pon srp 25, 2014 14:35

Dobrý den, požádal bych někoho zkušenějšího, než jsem já o kontrolu zápisu, první odshora - Kateřina Vanišová
http://www.portafontium.cz/iipimage/300 ... -15_3600-n

Já přečtu na straně otce:
Ján syn po + Františkovi Vanišovi, domkáři z Kocenic, matky Lidmilly Krpnyšové? z Lhoty? : domkáře z Kounic
na straně matky:
Marie, dcera Vojtěcha Kirchbergera, sedlák z Nezbavětic 5 a matky a Anny Špainkové? z Nezbavětic.

Moc děkuji předem
Naposledy upravil krasan dne úte srp 26, 2014 18:35, celkově upraveno 2
krasan
 
Příspěvky: 246
Registrován: úte dub 22, 2014 13:23
Bydliště: Sokolov
Oblast pátrání: Nezvěstice, Šťáhlavice, Šťáhlavy, Lipí, Manětín, Rybnice, Hodovíz, Hluboká, Malá Černá Hať, Sedlec, Horní Bříza, Kostelec nad Černými lesy, Praha, Kralovice, Hostomice, Pšov....

Re: Narození Chocenice 1832 - Kateřina

Příspěvekod Jirig » pon srp 25, 2014 14:50

krasan píše:Dobrý den, požádal bych někoho zkušenějšího, než jsem já o kontrolu zápisu, první odshora - Kateřina Vanišová
http://www.portafontium.cz/iipimage/300 ... -15_3600-n

Já přečtu na straně otce:
Ján syn po + Františkovi Vanišovi, domkáři z Kocenic, matky Lidmilly ?Krpeys? z Lhoty? : domkáře z Kounic
na straně matky:
Marie, dcera Vojtěcha Kirchbergera, sedlák z Nezbavětic 5 a matky a Anny Špaček z Nezbavětic.

Moc děkuji předem
ty, Giržik
Uživatelský avatar
Jirig
 
Příspěvky: 1891
Registrován: pon čer 30, 2014 8:33
Oblast pátrání: Slezsko - Slatina, Stará Ves, Výškovice, Josefovice, Klimkovice, Ostrava, Bílovec
Morava - Bohuňovice, Lašťany, Trusovice
Polsko - Sobolów

Re: Narození Chocenice 1832 - Kateřina

Příspěvekod krasan » pon srp 25, 2014 15:06

Děkuji Jirigu, ale ta Lidmilla je oříšek, zkusím, zda to ještě někdo nerozlouskne.
krasan
 
Příspěvky: 246
Registrován: úte dub 22, 2014 13:23
Bydliště: Sokolov
Oblast pátrání: Nezvěstice, Šťáhlavice, Šťáhlavy, Lipí, Manětín, Rybnice, Hodovíz, Hluboká, Malá Černá Hať, Sedlec, Horní Bříza, Kostelec nad Černými lesy, Praha, Kralovice, Hostomice, Pšov....

Re: Narození Chocenice 1832 - Kateřina - vyřešeno? děkuji

Příspěvekod krasan » úte srp 26, 2014 18:34

Tak jsem dohledal i jiné zápisy a Lidmilla byla Krpnyšová
krasan
 
Příspěvky: 246
Registrován: úte dub 22, 2014 13:23
Bydliště: Sokolov
Oblast pátrání: Nezvěstice, Šťáhlavice, Šťáhlavy, Lipí, Manětín, Rybnice, Hodovíz, Hluboká, Malá Černá Hať, Sedlec, Horní Bříza, Kostelec nad Černými lesy, Praha, Kralovice, Hostomice, Pšov....


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků