Acta publica

Jaká je možnost získat informace z matrik?

Acta publica

Příspěvekod jardaepp » ned lis 25, 2012 8:41

Dobrý den,
funguje Vám actapublica.eu nebo je problém jenom u mě?Nemohu se přihlásit a píše mi,že přístup k souboru byl zamítnut.děkuji.
J.H.
jardaepp
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned zář 25, 2011 8:14
Bydliště: Praha

Re: Acta publica

Příspěvekod Zora » ned lis 25, 2012 8:44

Nefunguje to od včerejšího večera. Včera se nenačetla ani adresa, dnes se načte seznam matrik v obci, ale dál to opět nejde. Takže klid a vydržet. Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Acta publica

Příspěvekod TKempny » úte lis 27, 2012 18:25

koukam že pro některe lidi je čteni novinek, aktualit a jinych oznameni zbytečna ztrata času...

Kód: Vybrat vše
Omezení funčnosti aplikace Acta Publica
08.11.2012

Omluvte, prosím, omezený provoz z důvodu postupné migrace aplikace a dat na výkonější servery. Omezení potrvá přibližně do poloviny prosince 2012.
Pokud se vám nedaří některou matriku správně načíst (např. z důvodu chyby Access denied), vzhledem k velkému zatížení se pokuste o zobrazení matriky později.
Děkujeme za trpělivost.
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Re: Acta publica

Příspěvekod Zora » úte lis 27, 2012 18:31

Ano, z aktuální zprávy bych pochopila, že to půjde zpomaleně, nebo občas ne. Inu, mám asi smůlu, nešlo v daných dnech vůbec - tedy mně, byť jsem se snažila o "zobrazení i později" - i ve tři ráno. Trošku v tom vidím rozdíl :-))). :P
Ale chápu, že je to asi třeba. :roll: Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Acta publica

Příspěvekod TKempny » úte lis 27, 2012 21:20

zrovna u vás, Zoro, jsem si jistý, že si ty novinky čtete :)
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Re: Acta publica

Příspěvekod Zora » úte lis 27, 2012 21:26

Na to ještě vidím :-))) Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Acta publica

Příspěvekod stanley4 » čtv úno 28, 2013 16:27

Acta publica - odstávka aplikace 1.3.2013
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: Acta publica

Příspěvekod ozana » čtv úno 28, 2013 19:06

na Okounu napsal davidfoltyn
Actapublica 27.únor 2013 14:08:34

V pátek budeme přepínat aplikaci Actapublica na nový server, takže bude mimo provoz od 9:00 do 16:00. (Aplikace, pokud nebude nějaký problém, bude funkční už dřív, ale raději je počítano i s rezervou)
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Acta publica

Příspěvekod Dana Schubertová » úte bře 05, 2013 13:59

Tak nevím. Dřív jsem zadala místo, načetly se matriky, vstoupila jsem do ní, prohlédla a pak nahoře jsem klikla na ikonu, která mne vrátila zpět na seznam mých matrik. Dnes tam ta ikona není. Tak mne to dost zdržuje, protože musím znova zadat místo a čekat, až se načtou příslušné matriky. Nebo jsem tak blbá a slepá?
Už jsem chtěla dát dotaz na vaše zkušenosti, ale využívám tuto diskuzi. Díky za radu.
Dana Schubertová
 
Příspěvky: 187
Registrován: pát črc 13, 2007 14:26
Bydliště: J.Palacha 143, Kutná Hora

Re: Acta publica

Příspěvekod ozana » úte bře 05, 2013 14:21

Nevím jestli tam nějaké tlačítko bylo, ale klikejte pravým tlačítkem myši a z menu zvolte Otevřít odkaz v novém panelu/oknu.

A nějaké tlačítko "šipka vlevo" tam vidím (tedy alespoň u Brna) - mezi domečkem a lupou
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Acta publica

Příspěvekod Dana Schubertová » úte bře 05, 2013 15:57

Děkuji za radu. Vyzkouším. Jinak hledám na Praze a tam třeba teď lupa vůbec není a ani ta šipka. Jsou tam jen 2 domečky. Lupa je jen na stránce, kde zadávám místo hledání. Pak se načtou příslušné matriky a nahoře na liště jsou jen 2 domečky. Lupa a šipka chybí. Přesto dík za radu. Večer na to vletím.
Dana Schubertová
 
Příspěvky: 187
Registrován: pát črc 13, 2007 14:26
Bydliště: J.Palacha 143, Kutná Hora


Zpět na O matrikách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků