matriky - Ktová pod Troskami

Jaká je možnost získat informace z matrik?

matriky - Ktová pod Troskami

Příspěvekod pazve » čtv úno 27, 2014 9:33

Zdravím,

poradíte mi někdo prosím, kde najdu matriku zemřelých pro obec Ktovou po roce 1845? V SOA Zámrsk mají jen do roku 1845. Mluvil jsem už se starostkou Ktové i Rovenska p.Troskami i s pracovníky archivu v SOkA v Semilech i s matrikářkou v Turnově. Nevím, kam bych se ještě měl obrátit. Předem díky za radu.
pazve
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon srp 20, 2012 7:36
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Luže, Střemošice, Radhošť, Horní Jelení, Holohlavy, Hradec Králové, Čibuz, Barchov, Rybná n. Zdobnicí, Ktová, Poniklá, Praha a okolí, Nedanice a okolí, Sebranice a okolí

Re: matriky - Ktová pod Troskami

Příspěvekod Kašpar » čtv úno 27, 2014 16:01

zkusil jste to na fsc - mormoni ?
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32

Re: matriky - Ktová pod Troskami

Příspěvekod pazve » čtv úno 27, 2014 16:49

bohužel tam nic není.
pazve
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon srp 20, 2012 7:36
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Luže, Střemošice, Radhošť, Horní Jelení, Holohlavy, Hradec Králové, Čibuz, Barchov, Rybná n. Zdobnicí, Ktová, Poniklá, Praha a okolí, Nedanice a okolí, Sebranice a okolí

Re: matriky - Ktová pod Troskami

Příspěvekod artepa » čtv úno 27, 2014 20:04

Dobrý večer,
v seznamu matrik archivu Zámrsk, jsem našla Ktovou pod f.ú. Libuň. Matrika Z i s indexem do r. 1845. To zřejmě máte.
Ktová by měla patřit pod matriční úřad v Turnově. Když ani v Turnově neví, kde by matrika mohla být ... Mě na matrice už několikrát poradily, kde mám hledat.
Libuň by měla patřit pod matriční úřad Jičín. Zkuste matriku v JIčíně, zda tam mají matriky f.úů Libuň a je v nich i obec Ktová.
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Re: matriky - Ktová pod Troskami

Příspěvekod pazve » pát úno 28, 2014 15:25

Dobrý den,
ano tu matriku jsem už prohlédl. Zkusil jsem MÚ Jičín a uvidím. Díky za radu.
pazve
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon srp 20, 2012 7:36
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Luže, Střemošice, Radhošť, Horní Jelení, Holohlavy, Hradec Králové, Čibuz, Barchov, Rybná n. Zdobnicí, Ktová, Poniklá, Praha a okolí, Nedanice a okolí, Sebranice a okolí


Zpět na O matrikách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků