SOA Praha - vyhledání gruntovní kniha

Kdo byl v jakém archivu, a jaké jsou Vaše zkušenosti? Jak jste byli spokojeni?

SOA Praha - vyhledání gruntovní kniha

Příspěvekod Pichnat4 » ned črc 22, 2012 19:05

Hezký podvečer,

mohl bych poprosit někoho, kdo má v nejbližších dnech cestu do archivu SOA Praha. Potřeboval bych zápisy z pozemkové knihy pro obec Chrášťany u Rakovníka. Co jsem našel, tak Chrášťany patřily pod statek Olešenský /Olešná u Rakovníka/. Bohužel se do archivu do Prahy nedostanu.

Potřeboval bych vyhledat a případně vyfotit čp. 66 Chrášťany, mělo by se na tomto čísle vyskytovat příjmení Pichrt či Pichert.

Díky za pomoc.
Pichnat4
 
Příspěvky: 636
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:36
Oblast pátrání: Rakovnicko, Lounsko, Žatecko, Berounsko, Rokycansko

Re: SOA Praha - vyhledání gruntovní kniha

Příspěvekod Martinamil » ned črc 22, 2012 20:12

Bohužel teď nebudu mít cestu, ale jen upozornění z vlastní zkušenosti. Gruntovní knihy jsou na objednání - objednací lhůta min. 5 pracovních dní.



Pichnat4 píše:Hezký podvečer,

mohl bych poprosit někoho, kdo má v nejbližších dnech cestu do archivu SOA Praha. Potřeboval bych zápisy z pozemkové knihy pro obec Chrášťany u Rakovníka. Co jsem našel, tak Chrášťany patřily pod statek Olešenský /Olešná u Rakovníka/. Bohužel se do archivu do Prahy nedostanu.

Potřeboval bych vyhledat a případně vyfotit čp. 66 Chrášťany, mělo by se na tomto čísle vyskytovat příjmení Pichrt či Pichert.

Díky za pomoc.
Martinamil
 
Příspěvky: 308
Registrován: ned dub 15, 2012 17:33
Bydliště: Milovice

Re: SOA Praha - vyhledání gruntovní kniha

Příspěvekod Pichnat4 » ned črc 22, 2012 20:22

Díky za informaci. S gruntovní knihou ještě nemám zkušenost a je pro mne snad možným řešením nejasnosti v jednom rodu.
Pichnat4
 
Příspěvky: 636
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:36
Oblast pátrání: Rakovnicko, Lounsko, Žatecko, Berounsko, Rokycansko

Re: SOA Praha - vyhledání gruntovní kniha

Příspěvekod Martinamil » ned črc 22, 2012 20:26

Pichnat4 píše:Díky za informaci. S gruntovní knihou ještě nemám zkušenost a je pro mne snad možným řešením nejasnosti v jednom rodu.



Pokud bude aktuální, až tam pojedu, tak není problém. Ale bohužel v období dovolených mi to fakt nevyjde.
Martinamil
 
Příspěvky: 308
Registrován: ned dub 15, 2012 17:33
Bydliště: Milovice

Re: SOA Praha - vyhledání gruntovní kniha

Příspěvekod Pichnat4 » pon črc 23, 2012 17:03

Martinamil píše:
Pichnat4 píše:Díky za informaci. S gruntovní knihou ještě nemám zkušenost a je pro mne snad možným řešením nejasnosti v jednom rodu.



Pokud bude aktuální, až tam pojedu, tak není problém. Ale bohužel v období dovolených mi to fakt nevyjde.

Pokud tam někdy pojedete a vzpomenete si, tak to bude super. Předem děkuji :wink:
Pichnat4
 
Příspěvky: 636
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:36
Oblast pátrání: Rakovnicko, Lounsko, Žatecko, Berounsko, Rokycansko


Zpět na O archivech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků