AHMP :: Soupis pražských domovských příslušníků (1830-1910)

Kdo byl v jakém archivu, a jaké jsou Vaše zkušenosti? Jak jste byli spokojeni?

AHMP :: Soupis pražských domovských příslušníků (1830-1910)

Příspěvekod sanmarco » pát črc 20, 2012 15:14

Dneska nasadila AHMP další pobytové přihlášky až po písmena LA, bohužel však opět mají technické problémy. Rok čekám, rok mají technické problémy. A dneska jsem dostal tuto odpověď: "máme jakýsi neidentifikovaný problém s načítáním obrázků. Problém se násobí tím, že je období dovolených a další osoby, které mají systém na starosti, nejsou v práci. Prosím tedy o trpělivost."

Co je za to větu, že "osoby, kteří mají systém na starosti, nejsou v práci!" To firma Bach systems, která za to dostává hezký prachy nemá více zaměstnanců, nebo má celozávodní volno? Fakt úroveň todle ...

Jsem hezky na*ranej, když to tam mám napsat ...
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Re: AHMP :: Soupis pražských domovských příslušníků (1830-19

Příspěvekod Milan Wölfl » pát črc 20, 2012 16:00

Možná by to chtělo větší cenzuru, příště radši napiš na***ný, i se zlobou jsme slušní lidé ;-)
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety

Re: AHMP :: Soupis pražských domovských příslušníků (1830-19

Příspěvekod sanmarco » pát črc 20, 2012 16:08

Ano, i toto je slovo je slušné a vždy se říkalo Milane ... nehrejme si na vědátory, uznejte, že práce těchto lidí stojí za to slovo
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Re: AHMP :: Soupis pražských domovských příslušníků (1830-19

Příspěvekod Milan Wölfl » pát črc 20, 2012 16:24

...svatá to pravda, myslím, že spravovat redakční systém je pořád menší dřina než spravovat ten ryze svůj. Existuje přeci technická podpora a se Zoomify či jinými aplikacemi je vše na snadě. Chtěli si práci zjednodušit, natloukli tam už vytvořený prototyp, kterýmu vše přizpůsobili namísto toho aby si systém sami přizpůsobili podle potřeb... :roll:
Oni jsou v obrovské nevýhodě, když vypadne někdo jim, obrací se na Bach systém a ty pak zase na podpory jejich aplikací - jistě si to umíš představit, zádrhel u prvního minimálně den. U dalšího taky, rázem je z toho týden a nenaděláš nic. Taky mě parádně "štvalo" třeba když při těch obrovských bouřích vypadl net a nemohl jsem hledat v ničem jiném, než v tom co jsem měl stažené na laptopu...
Bylo to už pozdě večer, a koho seženeš? Nikoho... Až druhý den (pokud není víkend) a to se ještě nic nevyřeší :-)
To samé s tímhle. Nemám já pokoj se svým starým dobrým třeboňským archivem? Mají vlastní (i softwarovou) aplikaci, rychlost blesku a bez výpadku :-)
Mimochodem, když už jsme u toho, neví náhodou někdo, jak je možné, že na stránkách familysearch jsou dostupné jen matriky farností do písm. č?
A navíc, že matriky Ruska (například) jsou zdánlivě jen pro registrované a když se přihlásím, tak nic...
Taky to trochu naštve, ale co. Na nápravu čekám cca půl roku a kde nic? Tu nic ;-)
Snad se dočkáme do konce našeho života :D
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety


Re: AHMP :: Soupis pražských domovských příslušníků (1830-19

Příspěvekod Ewka » pon črc 23, 2012 8:41

Já jsem se H sice dočkala, ale uvedené informace mě dál stejně nenavedly :(
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko


Zpět na O archivech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků