Hlasování - návrh

Kdo byl v jakém archivu, a jaké jsou Vaše zkušenosti? Jak jste byli spokojeni?

-chceme pro každý archiv jedno téma?

Ano, chci aby každý archiv měl jedno téma
29
69%
Ne, nechme to jak to je, roztahanost mi nevadí
3
7%
Je mi to jedno nebo jsem líný zamýšlet se nad tím...
3
7%
Jsem pro to, aby se zavedla nová témata jen pro kraje republiky, ne pro archivy...
7
17%
 
Celkem hlasů : 42

Hlasování - návrh

Příspěvekod Milan Wölfl » stř črc 18, 2012 15:57

Kolegové,
chtěl bych navrhnout formou hlasování plebiscitu, jestli by nebylo dobré napsat do této sekce pro každý archiv jedno téma? Tam by se mohly řešit aktuální problémy lokálně.
Proč tak? Protože se začíná projevovat nevole z "roztahanosti" problémů, nápadů či otázek jednoho archivu do vícero témat.
Proto se ptám...
[každý má dva hlasy, tak se pokuste rozhodnout :wink:]
Hlasování bych navrhoval na týden, tedy do 25. července
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety

Re: Hlasování - návrh

Příspěvekod Milan Wölfl » sob črc 21, 2012 19:40

Hlasování vypadá nadějně, tak hlasujte dál... Vypadá to, že bych si už měl připravit seznam slezských, českých a moravských archivů ;-)
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety

Re: Hlasování - návrh

Příspěvekod Milan Wölfl » pát črc 27, 2012 0:03

Tak, dneškem hlasování končí. Od dnešní noci zde najdete pro každý archiv (SOA, ZA) jedno téma. U každého bude uvedena nějaká ta základní informace, odkaz na web pro začátečníky a nějaké ty pokyny ;-)
Děkuji všem zůastněným za vyjádření názorů a snad se bude lépe pracovat!
MW
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety


Zpět na O archivech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků