SOA Opava - aktuální řešené problémy, informace

Kdo byl v jakém archivu, a jaké jsou Vaše zkušenosti? Jak jste byli spokojeni?

Opava - nové matriky digi

Příspěvekod karels » stř črc 18, 2012 14:17

V Opavě je pár nových matrik.
karels
 
Příspěvky: 795
Registrován: stř črc 07, 2010 20:38
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: H.Brod, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Ostr. Nová Ves, Prostějov, Přerov, Telč, Třebíč, Úpice, Miroslav, Ořechov

Re: Opava - nové matriky digi

Příspěvekod Pichnat4 » stř črc 18, 2012 15:36

karels píše:V Opavě je pár nových matrik.

Není snad nutné zakládat nové vlákno, stačí se podívat o pár řádků níže. Je tu již rozsáhlé vlákno o archivu v Opavě.
Pichnat4
 
Příspěvky: 636
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:36
Oblast pátrání: Rakovnicko, Lounsko, Žatecko, Berounsko, Rokycansko

SOA Opava - aktuální řešené problémy, informace

Příspěvekod Milan Wölfl » stř črc 18, 2012 15:47

Do příspěvku byly sloučeny příspěvky
z debaty o dostupnosti archivu
a z nového tématu (příbytek matrik).
Snad to tak bude lepší :wink:
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety

Re: Opava - nové matriky digi

Příspěvekod karels » stř črc 18, 2012 17:57

Pichnat4 píše:
karels píše:V Opavě je pár nových matrik.

Není snad nutné zakládat nové vlákno, stačí se podívat o pár řádků níže. Je tu již rozsáhlé vlákno o archivu v Opavě.


To se omlouvám, určitě jsem nechtěl zakládat nové vlákno, toho původního jsem si všiml, ale nějak jsem to zkazil.
karels
 
Příspěvky: 795
Registrován: stř črc 07, 2010 20:38
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: H.Brod, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Ostr. Nová Ves, Prostějov, Přerov, Telč, Třebíč, Úpice, Miroslav, Ořechov

Re: Opava - nové matriky digi

Příspěvekod Milan Wölfl » stř črc 18, 2012 18:13

karels píše:
Pichnat4 píše:
karels píše:V Opavě je pár nových matrik.

Není snad nutné zakládat nové vlákno, stačí se podívat o pár řádků níže. Je tu již rozsáhlé vlákno o archivu v Opavě.


To se omlouvám, určitě jsem nechtěl zakládat nové vlákno, toho původního jsem si všiml, ale nějak jsem to zkazil.

Děje se něco? Ne. Máte hlavu na krku, nikdo Vám ji neutrhl, tak není co řešit :wink:
Podle výsledku ankety se možná založí pro každý archiv speciální téma, uvidíme...
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety

Předchozí

Zpět na O archivech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků