SOA Praha digitalizované matriky

Kdo byl v jakém archivu, a jaké jsou Vaše zkušenosti? Jak jste byli spokojeni?

SOA Praha digitalizované matriky

Příspěvekod artepa » úte led 15, 2008 7:17

artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

hm

Příspěvekod atletbrcko » úte led 15, 2008 18:55

to je super aler proc to nedaji na net ??
atletbrcko
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř led 31, 2007 12:26

Příspěvekod PJ » úte led 15, 2008 21:21

No, fakt je, že by to na net mohli dát a když už z toho chtějí mít finance, tak ať udělají placený přístup, nebo by si každý mohl udělat objednávku, jako to má např. katastrální úřad v případě povinných otisků. Je to super služba. Přístup k objednávce je po registraci, každý si vybere co potřebuje, vypálí vám to na CD nebo to lze stáhnout po zaplacení z netu. V tom bych viděl půvab takto zpracovaných materiálů.
Jedlička
Uživatelský avatar
PJ
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned srp 27, 2006 18:04
Bydliště: Praha

presne tak

Příspěvekod atletbrcko » úte led 15, 2008 21:34

kdyz se podivate na soa trebon ma take digitalni archiv a ma tam zverejnene zdarma nejake stare mapy a obecni a skolni kroniky myslim ze pribudou i matricni knihy

nebo by to mohlo byt zadarmo ale kazdy by mel pridelene nejake heslo a jemno ktere by pridelil SOA treba za mirny poplatek

je snad jedno jestli se na tu knihu podivam doma nebo v archivu

poz. v Narodnim archivu v praze pobocka Milady Horakove jsem se jen zeptal jestli muzu fotit a fotil jsem si co chci jak chci nemusel jsem nic vyplnovat

ahoj

Vlada
atletbrcko
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř led 31, 2007 12:26

Příspěvekod fijalka » čtv říj 02, 2008 21:05

Ptala sem se na to v zari a pry to planuji dat na web asi tak do 5 let, jesi dobre vzpominam..
Uživatelský avatar
fijalka
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 02, 2008 20:19
Bydliště: Praha


Zpět na O archivech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků