Nové matriky Zámrsku

Kdo byl v jakém archivu, a jaké jsou Vaše zkušenosti? Jak jste byli spokojeni?

Re: Nové matriky Zámrsku

Příspěvekod hanucha » pát dub 20, 2012 23:23

hanucha píše:Hezký den, mám dotaz, jde vám dnes stáhnou něco ze Zámrsku? Včera mi to jelo a dneska nic :-( Měsíc jsem se k tomu nedostala a teď když mám dva dny čas tak to nejede :-( Díky.

Tak uz to jede :-)
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Re: Nové matriky Zámrsku

Příspěvekod Rooka » sob dub 21, 2012 18:56

Ahoj Přátele, chtěl jsem se zeptat, jak to je ohledně Vodolova(Odolov) poté Rtyně v Pod Krkonoší, Žacléř jsem koukal ale ještě není nebo možná je a ja neumím hledat :(
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady

Re: Nové matriky Zámrsku

Příspěvekod artepa » sob dub 21, 2012 20:22

Podle inventárního seznamu bohužel ještě nejsou k dispozici online.
Na stránkách archivu je plán digitalizace http://vychodoceskearchivy.cz/zamrsk/fi ... lizace.pdf. Vzhledem k tomu, že tento archiv je mimo mojí oblast, tak nedokážu posoudit, jak to je ve skutečnosti
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Re: Nové matriky Zámrsku

Příspěvekod erik » ned dub 22, 2012 9:01

Ahoj, potreboval by som pomôcť s pátraním v matrikách v archíve v Zámrsku. Kto tam jazdí alebo kto tam pôjde v najbližšej dobe bádať? Vopred ďakujem za odpoveď. Odmena istá.
erik
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř črc 14, 2010 11:44

Předchozí

Zpět na O archivech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků