SOkA Kutná Hora

Kdo byl v jakém archivu, a jaké jsou Vaše zkušenosti? Jak jste byli spokojeni?

SOkA Kutná Hora

Příspěvekod VLVOJTA » pon led 22, 2007 13:43

Milá a ochotná obsluha, badatelna světlá. Otevřeno klasicky Po, St, delší, Út, Čt, kratší den, Pá zavřeno. Co dodat více.
Uživatelský avatar
VLVOJTA
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon srp 07, 2006 18:10
Bydliště: Hradec Králové

souhlas

Příspěvekod atletbrcko » úte led 15, 2008 21:35

příjemné prostředí ochota
atletbrcko
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř led 31, 2007 12:26

Příspěvekod janina1974 » stř čer 02, 2010 17:26

Od 1.6. je do SOA Kutná Hora nutná rezervace místa předem a rovněž se předem musí objednat materiály, do kterých chcete nahlížet. Rezervaci je možné provést telefonicky nebo mailem, min. 2 dny dopředu.
janina1974
 
Příspěvky: 67
Registrován: pát zář 25, 2009 13:43

SOA K. Hora

Příspěvekod Dana Schubertová » sob čer 05, 2010 19:38

Já snad ani dnes neměla na tento web ani lézt. Zámrsk má jen jednu digitalizovanou faru jako zkoušku a SOA Kutná Hora, tedy u nás, si zavedlo nový režim. Dopředu nevím, kdy budu mít volno a teď si musím rezervovat místo a ještě nahlásit materiály! Vím já, co zrovna budu chtět prohlížet?! Mimo školní prázdniny uprostřed školního roku, kdy tam chodili žáci stř.škol a povinně dobrovolně studovali (a že měli "opravdu" zájem) tam vyjímečně bylo plno. Kolikrát jsem tam byla sama nebo 2-3 lidé. Mám podezření, že se musí šetřit a tak snižují stavy a pak to ty pracovnice nemůžou stihnout. Jsou opravdu velmi ochotné a já si vůbec na ně nemohu stěžovat. Zajímalo by mne, kdo měl ten "výtečný" nápad.
Dana Schubertová
 
Příspěvky: 187
Registrován: pát črc 13, 2007 14:26
Bydliště: J.Palacha 143, Kutná Hora


Zpět na O archivech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků