Prosba:vyhledání v Brně oplátkou nabízím v Olomouci.VYŘEŠENO

Kdo byl v jakém archivu, a jaké jsou Vaše zkušenosti? Jak jste byli spokojeni?

Prosba:vyhledání v Brně oplátkou nabízím v Olomouci.VYŘEŠENO

Příspěvekod Zdenek » ned lis 01, 2009 20:12

Našel by se někdo,kdo by byl ochoten vyhledat v Brně zápis o sňatku? Oplátkou mohu nabídnout pomoc při vyhledávání v Olomouci.
Jednalo by se o vyhledání sňatku v obci Olšany u Prostějova před rokem 1774. Před tímto datem existují jen dvě knihy 9408 a 9409 pro roky 1711-1784. Nemělo by to být moc složité jelikož obě knihy mají indexy.

V minulosti jsem si tyto knihy již letmo prohlížel jelikož dost mojich předků odtamtud pochází,netrpělivě vyčkávám jejich zveřejnění na internetu. Zatím nic,nejspíš budu muset příští rok do Brna zajet a Olšanské matriky si kompletně nafotit a doma v klidu řádek po řádku prostudovat.
Prozatím by mi moc pomohlo vyhledat ten jeden zápis.
Předem moc děkuji.

Zdeněk Olomouc.
Naposledy upravil Zdenek dne pát pro 04, 2009 22:09, celkově upraveno 1
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: Prosba:vyhledání zápisu v Brně oplátkou nabízím v Olomou

Příspěvekod Claricia » pon lis 09, 2009 8:22

Zdenek píše:Našel by se někdo,kdo by byl ochoten vyhledat v Brně zápis o sňatku? Oplátkou mohu nabídnout pomoc při vyhledávání v Olomouci.
Jednalo by se o vyhledání sňatku v obci Olšany u Prostějova před rokem 1774. Před tímto datem existují jen dvě knihy 9408 a 9409 pro roky 1711-1784. Nemělo by to být moc složité jelikož obě knihy mají indexy.

V minulosti jsem si tyto knihy již letmo prohlížel jelikož dost mojich předků odtamtud pochází,netrpělivě vyčkávám jejich zveřejnění na internetu. Zatím nic,nejspíš budu muset příští rok do Brna zajet a Olšanské matriky si kompletně nafotit a doma v klidu řádek po řádku prostudovat.
Prozatím by mi moc pomohlo vyhledat ten jeden zápis.
Předem moc děkuji.

Zdeněk Olomouc.


Určitě, já se hlásím. :o)
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí

Příspěvekod Zdenek » pon lis 09, 2009 19:54

Děkuji moc. Píšu SZ.

Zdeněk Olomouc.
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Zdenek » pát pro 04, 2009 22:07

Vyřešeno. :D
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc


Zpět na O archivech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků