VYŘEŠENO Novosedly, okr Písek

Když hledáme na základě místa. Nebo chceme nějaké informace od někoho, kdo to má blíž.

VYŘEŠENO Novosedly, okr Písek

Příspěvekod ladajana » pon kvě 18, 2020 9:52

Dobrý den,
snažím se najít už asi 2 dny nějaké matriky z Novosedel. Podle zápisu v Příbramské matrice se jedná o Novosedly, okr Písek, můj předek Václav Krčmář tam prý byl revírníkem v č 1 a 21.11.1843 se mu tam narodil syn Karel. Má někdo s touto vesnicí zkušenost? Mohlo to patřit pod něco jiného?
Děkuji!
Naposledy upravil ladajana dne pon kvě 18, 2020 22:38, celkově upraveno 1
ladajana
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 18, 2019 23:14
Oblast pátrání: Biskoupky, Skryje, Milevsko, Pacov, Příbram, Březnice, Březové Hory, Ostrava - Heřmanice, Muglínov, Rozdziele Dolne (Polsko)

Re: Novosedly, okr Písek

Příspěvekod salus » pon kvě 18, 2020 10:19

Tipoval bych, že to bude v SOA Třeboň
Uživatelský avatar
salus
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob bře 23, 2013 15:23
Bydliště: Chrudimsko
Oblast pátrání: Pardubicko (Choteč, Rokytno, Sezemice, Lány u Dašic, Chvojenec, Vysoké Chvojno...) Chrudimsko (Chrudim, Presy, Slatiňany, Trpišov...), Kolín a okolí, Benešovice u Přelouče, Havlíčkův (Německý) Brod a okolí, Benátky nad Jizerou.

Re: Novosedly, okr Písek

Příspěvekod Mirra » pon kvě 18, 2020 10:21

V okrese Písek jsou Dolní a Horní Novosedly, fara Horní Záhoří, SOA Třeboň
Mirra
 
Příspěvky: 541
Registrován: sob lis 18, 2006 14:44

Re: Novosedly, okr Písek

Příspěvekod ladajana » pon kvě 18, 2020 22:37

Jj, už to vidím. Já to hledala pod Záhoří místo Horní Záhoří a to jsem samozřejmně nemohla najít. Děkuji, ale i tak bohužel předka jsem nenašla a ani takové přijmení se tam nevyskytovalo. Budu na to muset z jiné strany.
ladajana
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 18, 2019 23:14
Oblast pátrání: Biskoupky, Skryje, Milevsko, Pacov, Příbram, Březnice, Březové Hory, Ostrava - Heřmanice, Muglínov, Rozdziele Dolne (Polsko)


Zpět na Místopis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků