Oddaní,1771,Benešov u Semil, latina

Když hledáme na základě místa. Nebo chceme nějaké informace od někoho, kdo to má blíž.

Oddaní,1771,Benešov u Semil, latina

Příspěvekod Waldicensis » úte dub 30, 2019 7:26

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s odhalením místa původu nevěsty. Došly mi nápady co za ves by to mohlo být a jinde jsem zmínku o jejím původu zatím neobjevil.
Matrikou je Zámrsk, proto foto v příloze. Jde o nevěstu ze zarámované oblasti - Annu Noskovou ze ???
Za případnou pomoc předem děkuji.
Přílohy
CZEC0004D_Matriky-Church-books-Semily-5201-1733-1793_00192x.jpg
Rozlišení sníženo na požadovanou velikost. V případě potřeby není problém zaslat plnou velikost mailem nebo přes nejaký server.
Waldicensis
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 30, 2016 17:38
Oblast pátrání: Benešov u Semil, Valdice, Bystrá nad Jizerou, Pševes, Poniklá ...

Re: Oddaní,1771,Benešov u Semil, latina

Příspěvekod Zora » úte dub 30, 2019 7:39

Waldicensis píše:Dobrý den, potřeboval bych pomoci s odhalením místa původu nevěsty. Došly mi nápady co za ves by to mohlo být a jinde jsem zmínku o jejím původu zatím neobjevil.
Matrikou je Zámrsk, proto foto v příloze. Jde o nevěstu ze zarámované oblasti - Annu Noskovou ze ???
Za případnou pomoc předem děkuji.


Přesunuto do sekce Místopis, protože příspěvek neodpovídá pravidlům v sekci Čtení.

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Oddaní,1771,Benešov u Semil, latina

Příspěvekod zburget » úte dub 30, 2019 8:06

Nemohlo by to být Przikrensis - tedy z Příkrého?

A jedna prosba pro příště - nevkládejte skeny přímo sem na fórum, dojde k jejich přvzorkování na podstatně menší rozlišení. V pravidlech sekce čtení, kam byl tento dotaz původně vložen je doporučený seznam serverů, na které je dobré sken nahrát a sem pak dejte jen odkaz.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko


Zpět na Místopis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků