Mladoňovice, Třebíč, Vysočina

Když hledáme na základě místa. Nebo chceme nějaké informace od někoho, kdo to má blíž.

Mladoňovice, Třebíč, Vysočina

Příspěvekod StenD » stř čer 01, 2011 6:49

Zdravím všechny,
moje babička Františka Švandová (1912) pocházela z Mladoňovic, pak se přestěhovala na severní Moravu.
Nevíte náhodou kde bych mohl najít matriku pro Mladoňovice, je v Třebíči ?
Případně myslíte že už je i v digitální formě ?

Předem moc díky za jákekoliv podněty
StenD
 
Příspěvky: 94
Registrován: úte kvě 31, 2011 11:28

Příspěvekod powery » stř čer 01, 2011 7:00

Mladoňovice patří pod farnost Kdousov. Digitalizovaná ještě není, ale dle harmonogramu už by Třebíč mohla být co nevidět na řadě. Protože to je ale rok 1912, budou ještě matriční knihy "živé". Obec s rozšířenou působností jsou Moravské Budějovice, takže bych řekl, že budou tam.
Uživatelský avatar
powery
 
Příspěvky: 231
Registrován: úte led 04, 2011 8:31
Oblast pátrání: Pelhřimov, Louka, Ostojkovice, Lažínky, Lhotice, Mladoňovice, Stračovská Lhota, Jackov, Podolí - Jemnice, Moravské Budějovice, Slavíkovice, Ilnice (Il'nycja), Počátky, Kdousov, Vranín

Příspěvekod StenD » stř čer 01, 2011 21:06

Díky moc za pomoc
StenD
 
Příspěvky: 94
Registrován: úte kvě 31, 2011 11:28

Příspěvekod powery » stř črc 27, 2011 19:15

Už digitalizované jsou
Uživatelský avatar
powery
 
Příspěvky: 231
Registrován: úte led 04, 2011 8:31
Oblast pátrání: Pelhřimov, Louka, Ostojkovice, Lažínky, Lhotice, Mladoňovice, Stračovská Lhota, Jackov, Podolí - Jemnice, Moravské Budějovice, Slavíkovice, Ilnice (Il'nycja), Počátky, Kdousov, Vranín

Příspěvekod StenD » čtv zář 29, 2011 10:51

Díky za info, už jsem začal vyhledávat. Co se týče přijmení tak tam mám Švandu, Křivánka, Malý, Prokop, Jordánek, Bartoš, Komnal, Rzidky, Nekula, Zima, Hrbek, Pacher. Jedna moje prateta si vzala Coufala tak možná budem i vzdálená rodina :D
StenD
 
Příspěvky: 94
Registrován: úte kvě 31, 2011 11:28

Příspěvekod powery » čtv zář 29, 2011 17:47

Postupně přepisuju indexy farnosti Kdousov, zatím mám asi půlku indexu oddaných, bylo by dobré se podělit ;)
Uživatelský avatar
powery
 
Příspěvky: 231
Registrován: úte led 04, 2011 8:31
Oblast pátrání: Pelhřimov, Louka, Ostojkovice, Lažínky, Lhotice, Mladoňovice, Stračovská Lhota, Jackov, Podolí - Jemnice, Moravské Budějovice, Slavíkovice, Ilnice (Il'nycja), Počátky, Kdousov, Vranín


Zpět na Místopis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků