Místo narození v okr. Olomouc VYŘEŠENO

Když hledáme na základě místa. Nebo chceme nějaké informace od někoho, kdo to má blíž.

Místo narození v okr. Olomouc VYŘEŠENO

Příspěvekod Dia_linn » pát říj 09, 2015 22:22

Prosím o pomoc s určením místa v okrese Olomouc - v zápisu úmrtí Karla Dreiseitla z r. 1918, velmi dobře čitelném, čtu "nar. v Korka, okr. Olomouc".
Žádnou takovou obec jsem tam nenašla. Napadlo mě, jestli to není "Horka", vyhledala jsem matriky narození, r. 1878, ale nic.
Jelikož tuto část země vůbec neznám, obracím se na Vás, jestli nemáte Vy nějaký nápad.

Děkuji

3. zápis shora:
http://www.portafontium.eu/iipimage/30067290/plzen-106_1300-z?x=258&y=264&w=296&h=123
Naposledy upravil Dia_linn dne pát říj 09, 2015 23:01, celkově upraveno 1
Přemýšlej o minulosti a budeš znát budoucnost (čínské přísloví)
Uživatelský avatar
Dia_linn
 
Příspěvky: 864
Registrován: pát říj 05, 2012 14:17
Bydliště: Plzeň
Oblast pátrání: farnosti Bezdědice, Borotice, Dobříš, Neumětely, Pičín, Starý Knín, Svaté Pole, Višňová (Středočeský kraj), farnosti v okr. Plzeň-jih a Plzeň + okolí

Re: Místo narození v okr. Olomouc

Příspěvekod karels » pát říj 09, 2015 22:54

karels
 
Příspěvky: 795
Registrován: stř črc 07, 2010 20:38
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: H.Brod, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Ostr. Nová Ves, Prostějov, Přerov, Telč, Třebíč, Úpice, Miroslav, Ořechov

Re: Místo narození v okr. Olomouc

Příspěvekod Dia_linn » pát říj 09, 2015 23:01

NO tedy, děkuji! Tak jsem byla na dobré stopě, ale ne dost pečlivá při listování :-)
Přemýšlej o minulosti a budeš znát budoucnost (čínské přísloví)
Uživatelský avatar
Dia_linn
 
Příspěvky: 864
Registrován: pát říj 05, 2012 14:17
Bydliště: Plzeň
Oblast pátrání: farnosti Bezdědice, Borotice, Dobříš, Neumětely, Pičín, Starý Knín, Svaté Pole, Višňová (Středočeský kraj), farnosti v okr. Plzeň-jih a Plzeň + okolí


Zpět na Místopis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků