Králův Dvůr - hotel Koucky

Když hledáme na základě místa. Nebo chceme nějaké informace od někoho, kdo to má blíž.

Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod Zora » úte led 13, 2015 8:32

http://foto.mapy.cz/198414-Kraluv-Dvur-byv-hotel-Koucky

Dobrý den, při pátrání po osobě Frantisek Kautzky (Koucky, Kautsky)... jsem na netu narazila na fotografii s označení hotel Koucky- podle popisku v Králově Dvoře.
Zde vlákno s dotazem na F. Kautzkého.
viewtopic.php?f=5&t=18298

Nemůžu se ale dopátrat žádné další podrobnosti o tomto hotelu, snad by mohl pomoci někdo, kdo bydlí poblíž, nebo se dobře orientuje v historii Králova Dvora.
Opět - jakákoliv indicie, nápad, informace je vítána. (Na MÚ úřad samozřejmě napíšu).

Děkuji, Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29108
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod sanssouci » úte led 13, 2015 17:08

Je to prosím Dvůr Králové nad Labem?
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod Radix » úte led 13, 2015 17:23

Ne, Králův Dvůr u Berouna.
Radix
 
Příspěvky: 3185
Registrován: úte led 08, 2013 18:54

Re: Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod Petr Foukal » čtv led 15, 2015 21:35

Zdravím

Bydlím v Berouně.
Zkusím se poptat.
Petr Foukal
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon říj 20, 2014 12:44
Oblast pátrání: západní Čechy
Praha
severní Čechy
Bavorsko

Re: Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod Zora » čtv led 15, 2015 21:37

Moc by mně to potěšilo , děkuji. Našla jsem starší informaci, že hotel byl provozován od roku 1990 do roku cca 2000, uvedený majitel by měl být - mohl být ještě naživu.
Děkuji ještě jednou, snad Vám budu moct Vaši ochotu v budoucnu oplatit.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29108
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod Peters » čtv led 15, 2015 23:16

V registru ekonomických subjektů je uvedeno:

IČ: 43117538
obchodní firma: Václav KOUCKÝ - RESTAURACE " U KOUCKÝCH "
statistická právní forma: 101 - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
datum vzniku: 5.6.1992
datum zániku: 3.11.2004
způsob zániku: nezjištěno
sídlo: Králův Dvůr, 26701, Králův Dvůr, Nám. Míru, 163
ZÚJ: 533203 - Králův Dvůr
okres: CZ0202 - Beroun

V Živnostenském rejstříku bylo do 31.12.2014 uvedeno i bydliště podnikatele a jeho datum narození, ovšem od 1.1.2015 jsou tu ale změny:

* z veřejné do neveřejné části živnostenského rejstříku budou přesunuty údaje o adrese bydliště a místu pobytu na území ČR, bydliště mimo území ČR. Elektronické kopie výše uvedených dokladů jsou též neveřejné

* po uplynutí čtyř let ode dne zániku posledního živnostenského oprávnění podnikatele budou údaje o něm převedeny z veřejné části živnostenského rejstříku do neveřejné

Takže pak jedině na Živnostenský úřad.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod Zora » pát led 16, 2015 0:44

Děkuji, to jsem už našla, dokonce jsem na to dávala někde odkaz - možná z jiného zdroje. Určitě se tahle osoba (potomci) dá dohledat na MěÜ, hned jsem o tom tu potomkyni informovala.

Zde je odkaz na firmu i s adresou, IČO souhlasí, ony se některé zdroje po zániku živnosti nemění...
http://www.firmo.cz/en/spolecnost/43117 ... :time-line

Ono je to pro ni asi velice těžké pátrání, protože šlo o otce nemanželského dítěte, podle vyprávění předkyně, spousta informaci se léty poztrácela, něco se mohlo i pozměnit. Takže střípky se špatně skládají. Ale podle vyjádření té paní, by snad mělo jít skutečně o onen hledaný hotel - posílala jsem ji fotografii.
Uvidíme, rozhodně pak někam napíšu , jak to všechno dopadlo .
Ještě jednou děkuji za pomoc. Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29108
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod Peters » pát led 16, 2015 1:01

Nojo, to je pak potíž, když jednu věc řešíte v několika vláknech, do každého napíšete jen něco a ani tam nedáte vzájemné odkazy.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Králův Dvůr - hotel Koucky

Příspěvekod Zora » pát led 16, 2015 6:55

viewtopic.php?f=5&t=18298&p=90521&hilit=Kautzk%C3%BD#p90521 Základní pátrání po F. Kautzkém, zde jsou vloženy odkazy na celé pátrání - v angličtině a němčině. Vlákno založil jiný člen.


viewtopic.php?f=6&t=19479 Pražská policejní přihláška, snad obec Králův Dvůr


Omlouvám se, že je to nepřehledné, ale vložila sem odkaz na druhé vlákno i sem.
Lepší způsob mě nenapadl, Je tu základní vlákno s dotazem na osobu (nezakládala jsem já) a pak vlákno s touto fotografií a vlákno s policejní přihláškou. snažila jsem se to uložit podle obsahu.
Nechtěla jsem někoho okrádat o čas, který mně věnuje, aby mně pomohl., mrzí mě to.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29108
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Místopis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků