Tejn u Pacova

Když hledáme na základě místa. Nebo chceme nějaké informace od někoho, kdo to má blíž.

Tejn u Pacova

Příspěvekod Sagitarius » ned kvě 22, 2022 20:55

Mám adresu z r. 1855 z Tejna 9, okres pacovský. Už koukám do mapy asi hodinu, ale nic podobného Tejnu/Týnu u Pacova nedokážu najít. Nevěděl by někdo místní?
Uživatelský avatar
Sagitarius
 
Příspěvky: 716
Registrován: pon srp 16, 2010 12:41
Bydliště: Praha 5
Oblast pátrání: Ústeckoorlicko (Dolní Dobrouč, Letohrad, Písečná, Dolní Čermná), Nové Město nad Metují (Lhota, Černčice, Krčín, Rychnovek, Dolní Poříčí) Velkomeziříčsko (Radostín, Netín, Záseka, Vídeň, H/D Bory) Praha, Berounsko

Re: Tejn u Pacova

Příspěvekod Noodle » ned kvě 22, 2022 21:45

Sagitarius píše:Mám adresu z r. 1855 z Tejna 9, okres pacovský. Už koukám do mapy asi hodinu, ale nic podobného Tejnu/Týnu u Pacova nedokážu najít. Nevěděl by někdo místní?


Zkuste dnešní Týmovu ves ( https://mapy.cz/s/busaporace ), na mapě voj. mapování se uvádí jako Theindorf. :)
Noodle
 
Příspěvky: 153
Registrován: sob lis 01, 2014 21:04
Oblast pátrání: Semilsko, Lomnicko (n. Popelkou), Chlumec nad Cidlinou (okolí), Kopidlno (okolí)

Re: Tejn u Pacova

Příspěvekod Sagitarius » pon kvě 23, 2022 0:26

Noodle píše:
Sagitarius píše:Mám adresu z r. 1855 z Tejna 9, okres pacovský. Už koukám do mapy asi hodinu, ale nic podobného Tejnu/Týnu u Pacova nedokážu najít. Nevěděl by někdo místní?


Zkuste dnešní Týmovu ves ( https://mapy.cz/s/busaporace ), na mapě voj. mapování se uvádí jako Theindorf. :)


Díky, tam někde to bude. Jde mi o tu pohodnici v půlce mezi Mezilesím a Týmovou vsí, původně to asi patřilo k tomu Mezilesí, ale dnes už asi nepoužívané označení.
Uživatelský avatar
Sagitarius
 
Příspěvky: 716
Registrován: pon srp 16, 2010 12:41
Bydliště: Praha 5
Oblast pátrání: Ústeckoorlicko (Dolní Dobrouč, Letohrad, Písečná, Dolní Čermná), Nové Město nad Metují (Lhota, Černčice, Krčín, Rychnovek, Dolní Poříčí) Velkomeziříčsko (Radostín, Netín, Záseka, Vídeň, H/D Bory) Praha, Berounsko


Zpět na Místopis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků