Polesná z Ledečka

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Polesná z Ledečka

Příspěvekod Šušara » čtv čer 13, 2013 19:02

Hledám příbuzné své prababičky Barbory roz.Polesné (1874 Ledečko). Narodila se jako nemanželské dítě a moc informací se nedá zjistit. Dík za pomoc.
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Polesná z Ledečka

Příspěvekod Renata Polesna » úte pro 17, 2013 15:49

Dobrý den, v našem rodokmenu máme Barboru Polesnou, narozenou 1876, manžel František Hradec narozen 1872, Jinošice (Benešov),kovářský pomocník, syn Václav, bytem Na rybníčkách, Královské Vinohrady. Oddáni dne 19.11. Královské Vinohrady.
Sice jsem jí nenašla narozenou v Ledečku ale ve Vranicích. Ale to je jako když kamenem dohodí. Našla jsem to v policejních přihláškách.
Barbora Mašková,narozená 1853 - její matka.
Hezký den.Polesná R.
Renata Polesna
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 17, 2013 14:02

Re: Polesná z Ledečka

Příspěvekod Šušara » ned pro 22, 2013 7:32

Moje prababička se narodila opravdu v Ledečku 4.12.1874, za svobodna měla 2 děti , další 2 s manželem Antonínem Vaníčkem. Její matka měla Barboru za svobodna, takže se taky narodila jako Polesná.
Děkuji za snahu, ale je to asi vedle :) .
Hezký den
Helena Jirovská
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků