Václav Hejduk 1869

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Václav Hejduk 1869

Příspěvekod Chemiczka » úte dub 23, 2013 17:55

Hledáme naše prapradědečka Václava Hejduka nar. 3.7. 1869 pravděpodobně Běloky (na actapublica je v rozmezí let odpovídajících jeho narození pouze index a v tom jsem ho nenalezla), rodiče Václav Hejduk (Běloky) a Barbora Sládková (Tuchoměřice).
V matrice jsem nalezla poznámku o svatbě Václava Hejduka s Boženou Jonášovou (nar. 26.4. 1874 v Tuchoměřicích, dcera Josefa Jonáše a Barbory roz. Černé - oba z Tuchoměřic) dne 17.2. 1891 (nebo 1901 - měli tři děti u nejstaršího je uveden rok 1891, později už rok 1901). Ani tento údaj se mi však v indexu ani matrice nalézt nepodařilo.
Pokud by někdo věděl budu ráda za pomoc.
Chemiczka
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 18, 2013 17:20

Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 4 návštevníků