Karel Šindler nar.1882 Praha - našla jsem

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Karel Šindler nar.1882 Praha - našla jsem

Příspěvekod Šušara » úte dub 09, 2013 23:30

Hledám příbuzné Karla Šindlera, zřejmě z Nuslí.
Naposledy upravil Šušara dne pon dub 22, 2013 0:08, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Karel Šindler nar.1882 Praha

Příspěvekod Karolina Vernerova » stř dub 10, 2013 5:58

TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Karel Šindler nar.1882 Praha

Příspěvekod Šušara » stř dub 10, 2013 15:44

Dobrý den,
Ano, je to on. Dík za navedení. Nejste náhodou příbuzná Oldřicha Vernera, nar.kol.r.1910? :)
Helena
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Karel Šindler nar.1882 Praha

Příspěvekod Karolina Vernerova » stř dub 10, 2013 19:34

No a už ty odkazy nefunguji- zase jsem zapomnela, ze jsou jen docasne :-( Proste date "novy dotaz" a vyplnite Karel Sindler 1882....
A to Vam staci? Hledate soucasne pribuzne nebo ty predtim?

Vetev Verneru jsem jeste moc nepropatrala, meli jsme dedecka Romana Vernera, nar. 1907 a jeho otec se jmenoval Johann Verner 1878+Franziska Král 1886....snad z Teplic. Jeste jsem se tim nezabyvala, tchan je desne nemluvnej :-)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Karel Šindler nar.1882 Praha

Příspěvekod Šušara » stř dub 10, 2013 20:46

Hledám všechny příbuzné, tedy kromě jeho syna Jaroslava, který byl mým dědečkem (v životě jsem ho neviděla, protože se s babčou rozvedli někdy v roce 1940, vlastně jsem se o něm dozvěděla, až když před cca 15 lety zemřel) a mojí babičky a jejich dětí. Po Karlovi (1882) nám zbyl pouze nádherný výuční list a to je vše. Náš Verner bydlel v Úvalech a byl to manžel sestry mé babičky. Tuhle část rodiny jsem nijak nezkoumala, snad časem :).
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků